آموزش ساخت فوتر با Elementor (کپی فوتر digikala) 100% رایگان


نمونه هایی از فوترهایی که می توانید با Elementor طراحی کنید

مهم ترین قسمت های فوتر وب سایت چیست؟

با افزودن بخش ها یا ستون های مختلف می توانید چندین بخش را در فوتر قرار دهید. بخش هایی مانند اطلاعات تماس، درباره ما، لینک شبکه های اجتماعی و غیره را می توانید به دلخواه در فوتر سایت شما قرار دهید. در زیر ویدیویی در مورد نحوه ساخت پاورقی با المنتور برای شما قرار داده ایم.

توضیحات سایت

با قرار دادن ابزار ویرایشگر متن در فوتر سایت می توانید شرحی از فعالیت سایت بنویسید و آن را به شکل و اندازه دلخواه تغییر دهید.

خدمات سایت

می توانید این تب را با استفاده از ابزار لیست آیکون ایجاد کنید و سپس با استفاده از تنظیمات سمت راست صفحه، آن را به شکل و اندازه دلخواه خود تغییر دهید.

برندها

اگر به پاورقی سایت های بزرگ مانند دیجی کالا دقت کنید، خواهید دید که در فوتر این سایت، لوگوی برندهایی که دیجی کالا با آنها همکاری می کند، در فوتر سایت خود قرار داده شده است. همچنین می توانید نماد و لوگوی برندهایی را که با آنها همکاری می کنید در این قسمت قرار دهید.

آموزش تصویری ساخت فوتر با المنتور

نتیجه

فوتر سایت یکی از مهم ترین قسمت های سایت می باشد که شامل بخش های مختلفی می باشد که کاربر می تواند آن ها را مرور کرده و وارد قسمت های انتهای هر صفحه سایت شود. در این آموزش ساخت فوتر با المنتور مشابه فوتر سایت دیجی کالا را به شما آموزش دادیم که می توانید از طریق لینکی که در ابتدای این مقاله برای صفحه دوره آموزشی قرار داده ایم، سایر جلسات و آموزش ها را خریداری کنید. برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی مانند دیجی کالا و خرید آن.

اگر در طول آموزش سوال یا ابهامی داشتید می توانید از طریق قسمت نظرات و یا از طریق تیکت پشتیبانی برای ما ارسال کنید تا سریعتر به شما پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید