انکر تکست چیست؟ چند نوع انکر تکست برای لینک بیلدینگ داریم؟

  • لنگر تست معمولی
  • لنگر تست مارک
  • متن اصلی لینک
  • متن پیوند نسبی
  • متن پیوند ساده
  • تست لنگر تصویر
  • لنگر تست مفهوم

مجریان تست معمولی کلمات کلیدی ندارند که بتوان از آنها برای پیوند استفاده کرد. اما شخصی که متن را می خواند به این معنی است که مخاطب باید کلمه مورد نظر را بخواند تا بفهمد در لینک چه چیزی وجود دارد.

به نظر می رسد که انکر تکست (Anchor Text) چیست و انواع آن؟ تست های لنگر فقط هرزنامه هستند، اما این اشتباه است و بسیار قدرتمند هستند و عمل را نشان می دهند و به مخاطب اشتیاق لازم را برای انجام آن عمل می دهند. عباراتی که به عنوان لنگر برای تست های رایج استفاده می شوند می توانند عبارتند از: اینجا کلیک کنید، ادامه مطلب را اینجا بخوانید، اینجا دانلود کنید، اطلاعات بیشتر و غیره.

تست های لنگر تجاری شامل نام برند هستند و برای آشنایی با آن نام تجاری استفاده می شوند. آن‌ها همچنین به شما کمک می‌کنند تا به عنوان هرزنامه در نظر گرفته نشوید، اما اگر از نام تجاری خود زیاد برای آزمایش لنگر استفاده می‌کنید، احتمال جریمه شدن شما توسط گوگل بیشتر می‌شود. از انواع انکر تست تجاری می توان به Tribune و Tribune Digital Marketing Manager اشاره کرد.

در متن لینک اصلی کلیدواژه های اصلی انکر تست می باشد. کتاب های دست دوم، بهینه سازی نرخ تبدیل و ساخت لینک سئو از انواع اصلی لینک ها هستند.

در متن پیوند نسبی، از کلمات کلیدی با سایر لنگرهای تست معمولی یا تصادفی استفاده کنید. در عبارت استراتژی های لینک سازی شما با کلمات لینک بیلدینگ مرتبط می شوید.

متن پیوند خالی در واقع همان آدرس یا URL است که مستقیماً از منوی مرورگر سایت کپی شده و قابل کلیک کردن است. گوگل معمولاً دوست دارد از این نوع تست انکر استفاده کند زیرا با این نوع تست انکر اسپم به حداقل می رسد.

در تست انکر، گوگل انکر تست را با استفاده از تابع تک ALT شناسایی می کند و با استفاده از این تابع تصویر می توانید به وب سایت خود برای سئو و تصاویر تکی کمک کنید و به طور کلی از تابع ALT TEXT برای بهینه سازی وب استفاده کنید. می توان از راهنمای استراتژی ساخت لینک سئو سایت و تریبون استفاده کرد.

در Anchor تست های مفهومی یا کلمات LSL معادل کلمات کلیدی وجود دارد و کلماتی که مترادف هستند و معنی یکسانی دارند و می توانند به جای یکدیگر استفاده شوند در گوگل استفاده می شوند. استفاده از تست های لنگر مفهومی برای انجام عملیات کوپلینگ یک روش بسیار مفید است زیرا می توانیم از آن برای ایجاد تست های لنگر استفاده کنیم. همچنین بهترین راه برای انجام تست لنگر را بیابید.

دیدگاهتان را بنویسید