بازخورد GOV چیست؟


سئو و بهینه سازی سایت دنیای گسترده و پیچیده ای دارد که تمامی تکنیک ها و استراتژی های آن بر رشد و موفقیت سایت تاثیرگذار است. یکی از مهمترین بخش های سئو سایت است بک لینک دادن و- بک لینک سازی فرآیند قدرتمندی است که اگر به درستی انجام شود می تواند رتبه سایت را به شدت افزایش دهد و اشتباه در این نوع لینک سازی می تواند به سئو سایت آسیب جدی وارد کند.

بک لینک ها انواع مختلفی دارند که یکی از قوی ترین آنها بک لینک GOV یا دولتی است و معمولا دامنه آنها .gov است. این دامنه فقط به سایت های دولتی و سازمان های ملی مانند وزارت دفاع اختصاص داده شده است. ارزش، قدمت و قدرت دامنه این سایت ها بسیار بالاست و این لینک ها می توانند رتبه یک سایت را در یک چشم به هم زدن تغییر دهند. دریافت این ارجاعات، به عنوان مثال مراجع علمی، این کار ساده ای نیست و حتی می توان گفت که مراجع GOV آنها سخت ترین نوع لینک بیلدینگ هستند. با این حال، سایت های دولتی به سایت های دیگر لینک نمی دهند و GOV ها تخم طلایی برای سئو هستند.

چرا به GOV مراجعه کنید؟

اکثر کارشناسان سئو در دنیا معتقدند بک لینک های دولتی یا GOV قوی ترین بک لینک هایی هستند که می توان برای یک سایت ایجاد کرد. این بدان معنا نیست که تکنیک ها و انواع دیگر بک لینک ها تاثیر قابل توجهی بر سئوی سایت ندارند. هر بک لینکی که با تکنیک های درست و در سایت های مناسب انجام شود می تواند تاثیر بسیار مثبتی بر سئو و رتبه سایت داشته باشد.

تکنیک های لینک بیلدینگ روز به روز تخصصی تر و خلاقانه تر می شوند. اگر رقبای شما بک لینک های قوی و فوق العاده ای دارند، لینک های شما باید حرفه ای تر و قوی تر از آنها باشد. بنابراین، شما به بک لینک های دولتی نیاز دارید زیرا هر سایتی نمی تواند این لینک ها را دریافت کند. سایر ویژگی های مراجع GOV شامل موارد زیر است:

افزایش اعتبار دامنه

سایت های دولتی ارزش دامنه بالایی دارند و گوگل این سایت ها را منبع قابل اعتمادی می داند. دریافت ارجاع از سایت های دولتی مانند تایید اعتبار از دولت است. بنابراین گوگل نیز به سایت لینک شده اعتماد می کند و به آن ارزش و اعتماد می دهد.

سن دامنه

سایت های دولتی سن دامنه بسیار بالاتری نسبت به سایت های دیگر دارند. تمام بک لینک های دیگر ممکن است با حذف سایت از بین برود و به سئو سایت شما آسیب برساند، اما بک لینک های دولتی تا زمانی که سایت وجود دارد دوام می آورند و این سایت ها معمولا برای همیشه وجود دارند زیرا هدفشان اطلاع رسانی و خدمات دولتی است و نمی توان به طور ناگهانی حذف شوند.

عدم وجود پیوندهای GOV

از آنجایی که سایت‌های دولتی برای ارگان‌های دولتی ساخته شده‌اند، هر سایتی نمی‌تواند لینک خود را روی آن‌ها قرار دهد و شما نمی‌توانید فقط از آنها بخواهید که لینک یا تبادل شما را مانند سایت‌های دیگر بگذارند. ارتباط برقرار کنید. فرآیند دریافت مراجع دولتی بسیار دشوار است و همین امر باعث می شود این نوع مراجع بسیار کمیاب و ارزشمند باشد.

مراجع طبیعی

سایت های GOV به طور طبیعی رتبه های بالای SERP را دریافت می کنند و تمام بک لینک های آنها به طور طبیعی ساخته می شوند. بنابراین، ارزش و قدرت این لینک های بازخورد به طور قابل توجهی بالا است. همچنین دشواری فرآیند بک لینک در این سایت ها به این معناست که هیچ سایتی نمی تواند این سایت های دولتی را با تکنیک های کلاه سیاه بک لینک داده و آنها را اشباع کند. برای این منظور، لینک های خارجی ایجاد شده توسط این سایت ها شبهه ایجاد نمی کند و الگوریتم پنگوئن را تحریک نمی کند و از طرف گوگل جریمه نمی شود.

حال سوال این است که چگونه می توانیم بازخورد دولتی برای سایت خود ایجاد کنیم؟

ارجاعات دولتی بخرید (GOV) از ویکی مدیا

بک لینک های GOV مانند تمامی بک لینک های دیگر باید به صورت اصولی ساخته شوند تا تاثیر مثبتی در سئوی سایت داشته باشند و اگر این فرآیند به اشتباه انجام شود می تواند مانند هر بک لینک اشتباه دیگری به سئو سایت آسیب برساند. تمامی لینک های ویکیدم به صورت واقعی و با تکنیک های درست و صحیح ایجاد می شوند و علاوه بر تاثیر مثبت و عالی در رتبه سایت، شما را از جریمه های گوگل محافظت می کنند.

علاوه بر این، دامنه گسترده پیوندهای WikiDemy به دامنه ها و سایت های مختلف به ما این امکان را می دهد که پیوندهایی با کیفیت به سایت های دولتی معتبر و قدرتمند برای شما ایجاد کنیم. بنابراین کیفیت این لینک ها باعث مشکوک شدن گوگل به آن ها می شود و هرگز آن ها را حذف و به عنوان هرزنامه ارسال نمی کند.

پس از آماده سازی بسته خدمات و قبل از شروع بک لینک، تیم ما برای نمای کلی سایت شما بک لینک های او را تحلیل می کنید و بهترین استراتژی بک لینک سازی آکادمیک را برای او در نظر می گیرید تا بتوانیم بیشترین تاثیر را از آن بک لینک ها به سایت شما بیاوریم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده بسته های خدمات بازخورد گوتاگون می توانید به صفحه مراجعه کنید خدمات بازخورد ویکی‌مدیا مربوط به، یا برای مشاوره تخصصی دریافت کنید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید