باید از تمام ظرفیت شهرستان برای کنگره 8 هزار شهید استان استفاده شود – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان


به گزارش خبرگزاری مهر، ضرگام احمدوند در جلسه ستاد پشتیبانی کنگره هشت هزار شهید استان همدان اظهار داشت: هدف از برگزاری کنگره هشت هزار شهید استان همدان توجه به زندگی شهدا و ایثارگران است. برای استفاده از توصیه های مقام معظم رهبری، نه اینکه صرفاً جلسه ای تشکیل داده و الگو برداری کنید.

وی افزود: کنگره 8000 شهید استان همدان باید به بهترین نحو برگزار شود و همه دستگاه ها تلاش کنند و از ظرفیت بخشداران و دهیاران برای برگزاری هر چه بهتر کنگره ها استفاده شود.

فرماندار نهاوند با اشاره به لزوم دیدار با خانواده های معظم شهدا گفت: دهیاری زرامین سفالی با برگزاری جلسات دوره ای با خانواده شهدا اقدامات ابتکاری انجام داده است که قابل تحسین است و از این اقدام قدردانی می کنیم.

احمدوند افزود: از ظرفیت دهیاری ها و شهرداری ها در کنگره 8 هزار شهید استفاده شود همچنین از ظرفیت شهرداری ها برای فضاسازی و سیمای شهری در شهرها و دهیاران در روستاها برای کنگره 8 هزار شهید استفاده شود. استان همدان.

برگزاری نمایشگاه امید تا ظاهر در شهرستان نهاوند

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند نیز در این دیدار اظهار داشت: کنگره ملی هشت هزار شهید استان همدان فرصتی استثنایی و طلایی برای استان و شهرستان نهاوند است.

علی محتاری افزود: کنگره ملی 8 هزار شهید استان همدان با 22 کمیته در استان و 20 کمیته در شهرستان فعالیت می کند.

وی با اشاره به برگزاری یادواره 5 شهید در شهرستان نهاوند گفت: امسال یادواره دو شهید در شهرستان نهاوند برگزار شد و یادواره 5 شهید دیگر نیز در حال برگزاری است.

مختاری خاطرنشان کرد: یادواره شهدای مرصاد، فرجه، ارتش، زن و شهدای دولت پنج یادواره شهدایی است که تا کنگره در نهاوند برگزار می شود.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با بیان اینکه نمایشگاه امید تا ظهور متناسب با کنگره 8000 شهید استان همدان در نهاوند برگزار می شود، گفت: نقش رسانه ها در ترویج فرهنگ ایثار و ایثار و… شهادت بسیار مهم است و باید از ظرفیت خبرنگاران در این زمینه بیشتر استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید