بررسی نسخه‌ی دیلاکس بردگیم سیکرت هیتلر؛ مافیای پیچیده‌تر و جذاب‌تر


بازی تخته‌ای «سیکرت هیتلر» (Secret Hitler) نسخه‌ای پیچیده‌تر و کامل‌تر از مافیای معمولی است. بازی‌کننده‌ها در دو دسته‌ی لیبرال و فاشیست قرار می‌گیرند و یک بازی‌کننده هم نقش هیتلر را برعهده می‌گیرد. هامون نسخه‌ی دیلاکس (Deluxe) این بازی را تهیه کرده است و می‌خواهد در ویدیوی امروز خود این نسخه‌ی کامل‌تر را بررسی کند.

نسخه‌ی کامل‌تر سیکرت هیتلر از لحاظ گیم‌پلی تفاوتی با بازی اصلی ندارد، اما نقش‌های بیشتر، کارهای بیشتر و اتفاقات متفاوت‌تری را به بازی اصلی اضافه می‌کند؛ طوری که اگه سال‌هاست مشغول بازی کردن سیکرت هیتلر هستید و روز به روز هم به تعداد بازی‌کننده‌های گروه‌تان افزوده شده است، می‌توانید این نسخه را تهیه کنید.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم سیکرت هیتلر (Secret Hitler) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

گیمر بازیتَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. 

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به گیمر بازیتَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی گیمر بازیتَلِنت

به این پست امتیاز دهید.

بازدید : 40 views بار
دسته بندی : رپورتاژ
تاريخ : 31 آگوست 2023
به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید