بهترین افزونه پاپ آپ وردپرس (5 افزونه برتر) در سال 2020


حتما با افزونه های پاپ آپ وردپرس آشنایی دارید، افزونه های پاپ آپ یکی از بهترین راه ها برای جذب کاربر و تولید سرنخ در وردپرس هستند، استفاده از افزونه های پاپ آپ راهی است که وقتی می خواهیم توجه کاربر را به سمت دلخواه جلب کنیم. بیایید از افزونه پاپ آپ استفاده کنیم. می توان آن را به عنوان یک افزونه پاپ آپ گفت افزونه پرسش و پاسخ یکی از پرکاربردترین افزونه های وردپرس با Shechar عرضه می شود.

یکی از محبوب ترین و مهم ترین کاربردهای پلاگین پاپ آپ، دریافت ایمیل از مشتریان بازاریابی ایمیلی شما است. در این مقاله به سراغ 5 می رویم بهترین افزونه پاپ آپ ما بهترین پلاگین های پاپ آپ 2020 را به شما معرفی می کنیم. با مدیر ابزار همراه باشید.

چگونه با افزونه پاپ آپ وردپرس کاربران را جذب کنیم؟

البته به خاطر داشته باشید که محتوای پاپ آپ نیز باید به اندازه کافی جذاب باشد تا کاربر احساس نیاز کند و جذب سایت شما شود. بنابراین برای رشد لیست ایمیل خود، فرم های پاپ آپی طراحی کنید که در هنگام مشاهده پاپ آپ زیبا به نظر برسند و در زمان مناسب برای کاربر ظاهر شوند.

اما نکته مهمی که مدیران سایت باید بدانند این است که از افزونه های پاپ آپ وردپرس برای ردیابی تحلیل ها استفاده می کنند و این باعث افزایش بار سرور و کاهش سرعت بارگذاری صفحه سایت می شود که بر رتبه سایت شما تأثیر می گذارد.


بیشتر بخوانید:

معرفی 5 افزونه رایگان پرسش و پاسخ وردپرس!


بهترین افزونه پاپ آپ وردپرس در سال 2020

در این قسمت می خواهیم 5 نوع از بهترین افزونه ها را با ویژگی های متمایزشان به شما عزیزان معرفی کنیم. شما می توانید از افزونه های رایگان و پریمیوم در سایت خود استفاده کنید اما در این مقاله بهترین افزونه های رایگان را معرفی می کنیم. ما در حال انجام آن هستیم.

1- افزونه OptinMonster

گزینه هیولا این یکی از بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس برای تولید سرنخ و جذب مخاطب است. این افزونه با توجه به کارایی بالا و راحتی که در اختیار کاربر قرار می دهد، توانسته بیش از 900 هزار نصب فعال داشته باشد.

علاوه بر ویژگی های استاندارد تولید سرنخ، این افزونه دارای یک افزونه وردپرس به نام Popups by OptinMonster است که یکی از بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس است. یکی از ویژگی های این افزونه که می توان به آن اشاره کرد تبدیل تصویر و لینک به کمپین است. در واقع با کلیک بر روی عکس صفحه لینک عکس ظاهر می شود.

ویژگی های پلاگین

  • پنجره خوش آمد گویی
  • نوار ابزار پاورقی
  • فرم های داخلی
  • فرم های ویژه تلفن همراه
  • هدرهای شناور
  • و خیلی چیزهای دیگر

دیدگاهتان را بنویسید