بهترین قالب های سئو وردپرس در طراحی سایت


سئو برای هر کسب‌وکاری که به صورت آنلاین فعالیت می‌کند مهم است، اما چیزی که بسیاری از آن‌ها نمی‌دانند این است که بهینه‌سازی موتورهای جستجو باید در طراحی وب و فرآیند سئو قرار گیرد، نه یک فکر بعدی. در اینجا راهنمای جامع مارکوس میلر ستون نویس است موضوع سئو وردپرس پیشنهادی. وب سایت شما مرکز دنیای دیجیتال مارکتینگ شماست ، مکانی که تمام رودخانه های دیجیتال در آن جریان دارند. و البته، به طور کلی بزرگترین منبع ترافیک او جستجوی ارگانیک است. از این رو، موضوع استفاده اهمیت دارد موضوع سئو وردپرس بسیار مهم است جدا از هزینه هایی که در این راستا پرداخت می شود، آشنایی با قالب رایگان سئو وردپرس خالی از اشکال نیست.

امروزه مردم به شدت نگران فرمت سئو هستند طراحی سایتبه نظر آنها زیبا و جذاب است در این مقاله نکاتی را در مورد طراحی قالب سئو وردپرس بیان می کنیم. سئو با جزئیات بسیار بیشتر توضیح داده خواهد شد. به طور خلاصه، پس از مطالعه این مقاله در مورد آشنایی با فرمت سئو طراحی وب سایت خوب، ما به شما کمک می کنیم مطمئن شوید که سایت بعدی شما یک ماشین سئو تمیز و متوسط ​​است راو دارای قابلیت بازاریابی دیجیتال است.

بهترین قالب وردپرس برای سئو چیست؟

بهترین قالب وردپرس برای سئو، تمی است که بهینه شده باشد و از نظر سئو عملکرد خوبی داشته باشد. هنگام انتخاب قالب وردپرس برای سئو باید به نکات زیر توجه کنید:

 1. قالبی را انتخاب کنید که کد آن نرمال و بهینه باشد.
 2. برای کاهش زمان بارگذاری صفحه وب، یک موضوع سبک وزن انتخاب کنید.
 3. قالبی را انتخاب کنید که دارای ساختار HTML و CSS مناسب باشد.
 4. قالبی با ساختار واکنش گرا و سازگار با همه دستگاه ها انتخاب کنید.
 5. الگویی را انتخاب کنید که از Schema.org و میکروفرمت ها پشتیبانی کند.
 6. یک قالب با سرعت بارگذاری سریع انتخاب کنید.
 7. الگویی را انتخاب کنید که از تگ های هدر به درستی استفاده کند.

به طور کلی، قالب هایی که با استفاده از فناوری های جدید بهینه شده اند، عملکرد بهتری برای سئو دارند. در نهایت بهترین قالب وردپرس برای سئو، تمی است که با نکات بالا هماهنگی کامل داشته باشد.

ما تعدادی از بهترین قالب های وردپرس را برای سئو به شما معرفی می کنیم

در اینجا چند تم سئو وردپرس آورده شده است:

 • Astra: این قالب به دلیل سازگاری با تمامی صفحات وب، بارگذاری بسیار سریع و کدهای منظم و بهینه شده برای سئو بسیار مفید است.
 • GeneratePress: این قالب با ساختار HTML و CSS معمولی و بهینه شده سرعت بارگذاری سریع صفحات وب را ارائه می دهد و برای سئو بسیار مناسب است.
 • Schema Lite: این قالب ساختاری مناسب سئو دارد و از تگ های عنوان به درستی استفاده شده است. این فرمت از فرمت های میکرو نیز پشتیبانی می کند.
 • OceanWP: این قالب با پشتیبانی از schema.org، ساختار منظم و بهینه شده HTML و CSS، سازگاری با همه دستگاه ها و سرعت بارگذاری سریع، بسیار سئو دوستانه است.
 • هستیا: این قالب با ساختار مناسب و بهینه، سرعت بارگذاری سریع و پشتیبانی schema.org به یکی از قالب های سئوی محبوب تبدیل شده است.

لازم به ذکر است که تمامی این فرمت ها دارای نسخه رایگان و پولی هستند و ممکن است امکانات هر کدام بسته به نسخه رایگان و پولی متفاوت باشد.

مهمترین ویژگی های یک قالب سئوی مناسب در طراحی سایت

طراحی سایت مطابق با مهمترین ویژگی های سئو شامل مجموعه ای از روش ها و تکنیک هایی است که به منظور ارتقای رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو به کار می رود. هنگام طراحی یک قالب سئو مناسب باید موارد زیر را در نظر گرفت:

 • توسعه وب سایت دوستدار سئو

در سطح اولیه، یک سایت دوستدار سئو سایتی است که به موتورهای جستجو اجازه می دهد تا صفحات سایت را بخزند و بخوانند. اطمینان از اینکه یک موتور جستجو می تواند به راحتی محتوای شما را بخزد و درک کند، اولین قدم برای اطمینان از اینکه در صفحات نتایج موتور جستجو قابل مشاهده هستید است. در چنین سایت هایی آسان است قالب سئو و می توانید به درستی از آن استفاده کنید. ساخت یک سایت دوستدار سئو نیازمند برنامه ریزی دقیق و یک رویکرد ساختاریافته برای ارائه کسب و کار و خدماتی است که ارائه می دهید. برای بسیاری از مشاغل، این می تواند پیچیده باشد. مستند کردن دقیقاً آنچه انجام می دهید همیشه آسان نیست.

به عنوان یک ابزار بازاریابی، وب سایت شما باید بر اساس یک برنامه بازاریابی دیجیتال جامد با یک مدل تجاری واضح و پیشنهاد ارزش ساخته شود. اگر واضح نیست، ابتدا باید آن را بررسی کنید.

چندین عنصر اساسی وجود دارد که اساس یک فرآیند را تشکیل می دهد قالب سئو بهینه شده و فراهم می کند

کسب و کار شما ممکن است از example.com به عنوان دامنه اصلی استفاده کنید. مهم است که مطمئن شوید دامنه شما منطقی است و با کاری که انجام می دهید مرتبط است. اطمینان از اینکه همه تغییرات و زیردامنه ها به درستی به سایت اصلی اشاره می کنند و به نسخه canonical سایت هدایت می شوند زیرا من یک سایت دارم و فشار می دهم قالب سئو ضروری است که.

با داشتن کلمات کلیدی فریب نخورید my-domain.com کمک می کند. فقط زشت به نظر می رسد. این ممکن است کمی به مشاغل محلی کمک کند، اما مطمئن شوید که کسب و کار خود را با دسترسی جهانی در دنیای واقعی توسعه می دهید. عاقل باش

 • فضای میزبانی یا میزبان:

میزبانی شما نیز مهم است. سایت کند باعث نارضایتی کاربران می شود. میزبانی شما باید از قوانین عقل سلیم پیروی کند. جایی باشید که مخاطبان شما هستند.

سرعت سایت به عنوان اثربخشی تمامی ابزارها و نکات در فرمت های سئو بسیار مفید است.اگر کاربران شما از سرعت سایت ناراضی هستند، مطمئن باشید که به زودی از صفحات رتبه بندی شده خود توسط گوگل جایگزین خواهید شد. موتور WP این یک پیشنهاد عالی برای بهبود سرعت سایت است زیرا پلتفرمی مناسب برای وب سایت های وردپرسی ارائه می دهد. بنابراین، مطمئن شوید که یکی قالب سئو وردپرس از سایت های قدرتمندی که قابلیت سئو شدن در گوگل را دارند بیشترین و کامل ترین مزایا را خواهید گرفت.

 • سیستم مدیریت محتوا:

CMS (سیستم مدیریت محتوا) که برای کسب و کار خود انتخاب می کنید می تواند موفقیت شما را بسیار تحت تاثیر قرار دهد. قالب رایگان سئو وردپرس یا پول در بسیاری از شرایط یک گزینه عالی است، اما تنها گزینه نیست. مطمئناً در سطح پایه تنظیم شده است گوگل می تواند آن را درک کند. این بدان معنا نیست که بهترین انتخاب برای هر موقعیتی است، اما مطمئناً نقطه شروع خوبی برای اکثر مشاغل است و بسیار قابل ارتقا خواهد بود. CMS سایرین هزینه راه اندازی کمتری خواهند داشت. فقط مطمئن شوید که CMSموردی که انتخاب می‌کنید با شرایط شما مناسب‌تر است، نه آنچه شرکت وب انتخابی شما ترجیح می‌دهد با آن کار کند.

 • خزیدن و دسترسی

اولین قدم این است که مطمئن شوید یک موتور جستجو می تواند سایت شما را بخزد و بفهمد چه کاری انجام می دهید (و کجا آن را انجام می دهید). اطلاعات کاربری شما بر اساس کدهایی که توسط موتورهای جستجو قابل درک است، برای وجود یک وب سایت بسیار مهم است قالب سئو ضروری است که.

برای درک سایت شما، موتورهای جستجو باید بتوانند محتوای صفحه را بخوانند. این بدان معناست که محتوای اصلی سایت شما باید پشت صحنه مبتنی بر متن باشد. بدون تصویر، بدون فلش یا ویدیو. حتی در این دنیای همیشه در حال تحول، محتوای اصلی شما همچنان باید مبتنی بر متن باشد. ابزارهای عالی وجود دارد، مانند فونت های وب، که به این معنی است که شما هنوز هم می توانید به قسمت نگاه کنید، مطمئناً تصاویر شما جای خود را دارند و به آن علاقه مند می شوند، اما آنها اولین انتخاب برای جستجو نیستند، اما مطمئن هستند. به یاد داشته باشید که در مورد کاری که انجام می دهید شفاف باشید تا موتور جستجو بتواند پیشنهاد شما را بخواند و درک کند.

عکس، فیلم، فایل PDF محتوا نیز مهم است و می تواند منبع ترافیک موتورهای جستجو باشد. باز هم، آنها باید قابل کشف و نمایه سازی شده توسط محتوا برای بهبود عملکرد باشند قالب سئو منجر به

برای ایندکس کردن محتوای خود از صفحه اصلی، به پیوندهای داخلی نیاز دارید که موتورهای جستجو بتوانند آن را تشخیص دهند. ناوبری اولیه، دستورالعمل های موتور جستجو و ابزارهایی مانند نقشه سایت XML این به موتور جستجو کمک می کند تا سایت شما را بشناسد و صفحات جدید را کشف کند. ابزارهایی مانند قورباغه جیغ آنها می توانند اطمینان حاصل کنند که سایت شما می تواند به راحتی توسط یک موتور جستجو خزیده شود.

 • معماری اطلاعات و ساختار سایت شما

قیاس فایل فهرست برای ساختار وب برای بهبود عملکرد قالب سئو می تواند موثر باشد. سایت شما یک کابینت بایگانی است. دسته های اصلی کشوها هستند. پوشه های فرعی پوشه های داخل کشو هستند و صفحات اسناد در داخل پوشه ها هستند. نظم سایت دسترسی کاربران به مطالب را آسان می کند و در سایر موارد ابتدا مطالب جدید شما را در گوگل جستجو می کنند و مطالب و حتی محصولات شما را دنبال می کنند.

متن بیشتر با آدرس URL نشان داده شده است. یک قرارداد نامگذاری معقول به ایجاد زمینه بیشتر برای افراد و موتورهای جستجو و پیوند مؤثرتر به سایت به عنوان یک قالب SEO کمک می کند.

هنگامی که یک سایت به خوبی ساختار یافته است، ناوبری ساختاریافته، آدرس URL و اجزای دیگر مانند نقشه سایت XML این کار برای تقویت آنچه که هر صفحه یا قسمتی از محتوا در مورد آن است.

ناوبری چیزی بیش از منوی بالای وب سایت شماست. به این ترتیب کاربران را به مرتبط ترین قسمت سایت خود هدایت می کنید. ناوبری می تواند ابزاری برای افزایش آگاهی از خدمات اضافی باشد و نه تنها شامل لینک های متنی، بلکه محتوای موجود در تمامی صفحات و عناصر طراحی فروشگاه شرکتی شما در وب سایت اصفهان است.

بیایید فرض کنیم. وارد یک سوپرمارکت می‌شوید و به دنبال علائمی می‌گردید تا آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید. وب سایت شما تفاوتی ندارد. اگر کاربری ارجاع شود و نام برند شما را جستجو کند، در صفحه اصلی شما قرار می گیرد. سپس به یک تابلوی راهنما نیاز دارند تا آنها را به دفتر مربوطه هدایت کند. و بهتر است پیدا کردن آن آسان باشد!

ناوبری نباید به دانش واقعی نیاز داشته باشد. نباید کاربر را مجبور به فکر کردن کند. تصویر نمونه ای از این مشکل است که اعمال آن در سایت می تواند برای کاربر گیج کننده باشد و فرمت سئوی سایت شما را به چالش بکشد.

نتیجه

انتخاب قالب وردپرس مناسب برای سئو بسیار مهم است. در این زمینه بهتر است قالبی با کدهای ساده و بهینه شده سئو انتخاب کنید. علاوه بر این، قالب باید توسط موتورهای جستجو قابل خواندن باشد و تصاویر و فایل های CSS و جاوا اسکریپت را به صورت بهینه بارگیری کند.

اگر قصد انتخاب یک قالب پیشرفته و حرفه ای را دارید، بهتر است قالب هایی را انتخاب کنید که توسط تیم های متخصص طراحی شده و کاربران زیادی از آن استفاده می کنند. معیارهایی مانند سرعت بارگذاری صفحه، سازگاری بین مرورگرها و پشتیبانی از ابزارهای بهینه سازی سئو نیز باید در نظر گرفته شود.

لازم به ذکر است که فرمت تنها یکی از فاکتورهای مهم بهینه سازی سئو است و باید با استفاده از روش های دیگر سئو سایت خود را بهینه سازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید