خرید بک لینک قوی و معتبر (راهنمای جامع)

سفارش بک لینک چیست؟ خرید و فروش بک لینک قوی دائمی

اینترنت فرصت های کسب درآمد نامحدودی را برای ما فراهم کرده است. فروش لینک به وب سایت ها و وبلاگ ها یکی از محبوب ترین راه های کسب درآمد در اینترنت است. این را می توان به روش های مختلف انجام داد.

خرید بک لینک لینکی است که به دامنه های دیگر اشاره می کند. هنگامی که وب سایت اول به وب سایت دوم لینک می دهد، به این معنی است که وب سایت دوم یک بک لینک دریافت کرده است.

بک لینک ها یک اقدام مهم برای بهبود سئو سایت و افزایش رتبه سایت در گوگل هستند، به همین دلیل تقاضای زیادی برای مراجع قوی و خوب از سوی کسب و کارهای اینترنتی و مدیران سایت وجود دارد. زمانی که یک وب سایت دارای بک لینک های زیاد و با کیفیت است. می شود، گوگل به آن سایت قدرت می دهد و رتبه صفحه سایت افزایش می یابد که به نوبه خود موقعیت سایت را در گوگل بهبود می بخشد.

این مشکل این فرصت را ایجاد می کند که بتوانیم با فروش لینک سایت و وبلاگ درآمد کسب کنیم این کار به شرط انجام صحیح پتانسیل درآمدزایی خوبی دارد.

نکاتی برای خرید بک لینک وب سایت و وبلاگ

برای کسب درآمد از طریق فروش لینک به وب سایت و وبلاگ خود، باید چندین دامنه داشته باشید، اما فقط تعداد آنها مهم نیست، این دامنه ها همچنین باید بازدید کننده خوبی داشته باشند و در گوگل رتبه خوبی داشته باشند. بنابراین قبل از اینکه به دنبال کار فروش ارجاع در اینترنت باشید، لازم است با مفاهیم اولیه سئو مانند کلمات کلیدی، نحوه استفاده از anchor texts، نحوه تولید محتوای سئو و غیره آشنا شوید.

در ابتدا نیازی به خرید دامنه ندارید زیرا می توانید به صورت رایگان یک وبلاگ بسازید و مطالب خوبی در این وبلاگ ها ارسال کنید تا توسط ربات گوگل ایندکس شوند و در لیست نتایج گوگل قرار گیرند. پس از مدتی می توانید با خرید یک دامنه یا سایت های آماده، از وبلاگ هایی که قبلا ساخته اید بک لینک به سایت های خریداری شده ایجاد کنید تا قدرت تمام سایت هایی که دارید برابر شود.

به این نوع استراتژی خرید بک لینک، pbn می گویند. برای کسب درآمد از طریق فروش بک لینک در سایت و وبلاگ خود بهتر است از بک لینک های pbn استفاده کنید. بک لینک های شبکه وبلاگ خصوصی (PBN) لینک هایی از شبکه ای از وب سایت ها هستند. به سایت دیگری مراجعه می کنند. سایت های PBN فقط برای پیوند دادن به سایت های اصلی و در نتیجه افزایش رتبه سایت های اصلی در نتایج موتورهای جستجو وجود دارند.

زمانی که از بک لینک های pbn استفاده می کنید، با لینک دادن به سایت های اصلی خود از طریق وبلاگ های ساخته شده، می توانید رتبه این سایت ها را افزایش دهید و از طریق این وب سایت ها با فروش بک لینک سایت کسب درآمد کنید. و یک وبلاگ البته در این صورت بسیاری از سایت ها تمایل به خرید لینک های قوی از وب سایت های شما دارند و از این طریق می توانید درآمد خوبی کسب کنید.

 بک لینک چیست؟

لینک ها لینک هایی هستند که از یک وب سایت به وب سایت دیگر هدایت می شوند، به این نوع لینک ها لینک های ورودی، لینک های خارجی و لینک های ورودی نیز گفته می شود. برخی از پیوندها ممکن است داخلی باشند و از یک صفحه در سایت به صفحه دیگری در سایت اشاره کنند.

لینک واحد پول اینترنت است. زیرا لینک ها ارزش دارند و برای داشتن یک وب سایت ارزشمند باید از آنها استفاده کنید.

اگر می خواهیم ارزش لینک های خارجی را در قالب یک مثال به شما نشان دهیم، فرض کنید قصد سفر به ترکیه را دارید. در ضمن اگر 3 نفر پیشنهاد کنند که کدام هتل برای شما مناسب است، در واقع لینک آن هتل را به شما داده اند و اعتبار آن را برای شما بیشتر کرده اند.

در وب سایت ها، این قانون پیوند به همان اندازه ارزشمند است.

در لینک سازی داخلی، زمانی که چندین لینک به یک صفحه خاص در دامنه اشاره می کنند، سیگنالی به موتورهای جستجو ارسال می شود که اهمیت صفحه مورد نظر را نشان می دهد.

برای چندین سال، گوگل الگوریتم هایی را برای دنبال کردن این پیوندها برای شناسایی سایت های اسپم پیاده سازی کرده است. با این حال، ممکن است این سوال برای شما هم پیش بیاید که این الگوریتم ها چیست؟ چطورکار می کنند؟ آیا آنها به همه پیوندها امتیاز می دهند؟ در پاسخ باید بگوییم که همه چیز با مفهومی به نام EAT شروع می شود.

EAT چیست؟

EAT مخفف 3 کلمه متخصص، معتبر و قابل اعتماد است که در معادل فارسی می توان آن را خبره، معتبر و قابل اعتماد نامید.

در واقع، عملکرد الگوریتم های گوگل نشان می دهد که وب سایت هایی که این 3 عنصر را رعایت نمی کنند، کیفیت پایین تری دارند. از طرفی سایت هایی که این 3 مورد را رعایت می کنند، علاوه بر اینکه سایت بهتری هستند، گواه آینده نیز هستند.

اگر این 3 مورد را دنبال کنید. وب سایت متخصص، معتبر و قابل اعتماد، شما ارزش زیادی را برای کاربر خود فراهم می کنید و این چیزی است که گوگل سعی دارد نشان دهد.

از وب سایت هایی با EAT بالا در ارجاعات استفاده کنید
اگر از وب سایتی لینک دهید که این 3 مورد را به خوبی رعایت کرده است، پس بک لینک شما از کیفیت بالایی برخوردار است.

برای مثال یکی از سایت هایی که EAT بالایی دارد ویکی پدیا است. این سایت تخصص های زیادی را ارائه می دهد، از طرف دیگر از قابلیت اطمینان بالایی برخوردار هستند.

برای خرید بک لینک می تونید به سایت محمد جانبلاغی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید