خرید مراجع علمی (EDU)


بک لینک ها در اصل لینک هایی هستند که توسط وب سایت های دیگر به سایت شما داده می شود و معمولاً اعتبار دامنه سایت مبدا را به سایت هدف منتقل می کنند و رتبه سایت را در صفحه نتایج موتور جستجو افزایش می دهند. رفرنس ها انواع مختلفی دارند که یکی از قوی ترین آنها مرجع دانشگاه یا EDU است. این لینک ها به سایت هایی هستند که دامنه های آکادمیک مانند .edu سایت های آکادمیک دارای ارزش دامنه (DA) بالایی هستند و می توانند قدرت زیادی را به سایت های دیگر منتقل کنند و در نتیجه رتبه خود را افزایش دهند.

سایت های دانشگاهی اعتماد زیادی دارند و به سختی می توان به اعتبار آنها لطمه زد. بنابراین، گرفتن بک لینک از سایت های دانشگاهی (EDU) فرآیند پیچیده ای است و در صورت موفقیت، ارزش و قدرت این نوع بک لینک ها حفظ می شود و به صورت اسپم منتشر نمی شود.

چرا همه سایت های ارجاع EDU (دانشگاه) استفاده نمی کنید؟

دامنه ها .com یا .org یا .خالص و و می توان از آن برای همه سایت ها در هر کجای دنیا استفاده و خریداری کرد، اما دامنه ها .edu و به طور کلی دامنه های دانشگاهی مجاز بوده و فقط برای سایت های دانشگاه قابل استفاده است. این مشکل ارزش و قدرت این دامنه ها را افزایش داده است و دریافت بک لینک از این سایت ها می تواند شما را به جایگاه های برتر SERP برساند. بنابراین، این پیوند طلایی بسیار نادر و دست نیافتنی است. شانس دریافت این بک لینک ها بسیار محدود است و سایت های کمی موفق به دریافت این لینک ها می شوند.

مهمترین ویژگی های مراجع EDU (آموزشی).

پوشش مناطق مختلف

سایت های دانشگاهی علاوه بر انتشار مقالات مختلف، اخبار جهان، اخبار مهم ورزشی، دستاوردهای حیاتی، رویدادهای مهم و موارد مشابه را نیز پوشش می دهند و حتی وبلاگ هایی دارند که موضوعات مورد علاقه کارکنان و دانشجویان خود را ارسال می کنند.

بنابراین در میان این مطالب لینک ها را دنبال و لغو فالو کنید بسیاری از آنها را پیدا کرده است که می توانند به صورت متن های تعبیه شده مختلف یا به صورت عکس و محتوای تصویری باشند و با کلیک بر روی آنها شما را به منبع اصلی آنها هدایت می کند.

قدرت بزرگ

بیش از 15 نوع بک لینک وجود دارد آموزشی او یکی از قوی ترین هاست. این قدرت به دلیل برتری این دامنه ها نسبت به سایر دامنه ها است، زیرا این سایت ها مقالات و مطالبی را منتشر می کنند که صحت و اعتبار آنها کاملاً تأیید شده است و بنابراین امکان استفاده از اطلاعات آنها در زمینه های مختلف و متعدد وجود دارد.

تحقیقات نشان می دهد که نه تنها کاربران، بلکه گوگل نیز از مقالات این سایت ها برای افزایش اطلاعات خود و استفاده از نمودار دانش گوگل استفاده می کند.

سایت قدیمی

سایت های دانشگاه معمولا خیلی قدیمی هستند. قدمت سایت یکی از عواملی است که بر قدرت دامنه سایت و میزان اعتباری که انتقال می دهد تاثیر می گذارد. بسیاری از صفحات حیاتی این سایت ها سال هاست که توسط گوگل ایندکس شده اند.

مراجع طبیعی

سایت های edu با بک لینک های غیر طبیعی رتبه بندی نمی شوند و تمامی بک لینک های آنها طبیعی و با ارزش هستند. همچنین بازخورد در این سایت ها بسیار دشوار است و نمی توان آن را با تکنیک های کلاه سیاه اشباع کرد. بنابراین لینک های خارجی ایجاد شده توسط این سایت ها شبهه ایجاد نمی کند و الگوریتم پنگوئن را تحریک نمی کند و از طرف گوگل جریمه نمی شود.

حال این سوال پیش می آید که وقتی قدرت این لینک ها بسیار بالاست و گرفتن آن ها بسیار سخت است چگونه می توان بازخورد دانشگاه را دریافت کرد؟

منابع edu را از ویکی مدیا خریداری کنید

ویکی دمی به عنوان یکی از منابع اصلی خدمات بک لینک با کیفیت، می تواند لینک های آموزشی و دانشگاهی با کیفیت بالا را برای سایت شما دریافت کند. با انجام این کار به بهینه سازی سئو سایت شما کمک زیادی می کند و رتبه آن را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

اما چرا باید بازخورد دانشگاهی خود را از WikiDemy دریافت کنیم؟

بک لینک Edu مانند هر بک لینک دیگری باید به صورت اصولی ساخته شود تا تاثیر مثبتی بر سئوی سایت داشته باشد و اگر این فرآیند به اشتباه انجام شود می تواند مانند هر بک لینک اشتباه دیگری به سئو سایت آسیب برساند. تمامی لینک های ویکیدم به صورت واقعی و با تکنیک های درست و صحیح ایجاد می شوند و علاوه بر تاثیر مثبت و عالی در رتبه سایت، شما را از جریمه های گوگل محافظت می کنند.

علاوه بر این، گستره وسیعی از ارتباطات دانشگاهی WikiDemy به ما این امکان را می دهد که پیوندهای با کیفیتی به سایت های دانشگاهی معتبر برای شما ایجاد کنیم. بنابراین کیفیت این لینک ها باعث مشکوک شدن گوگل به آن ها می شود و هرگز آن ها را حذف و به عنوان هرزنامه ارسال نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید