خرید گزارش آگهی دانشگاه Edu


برخلاف گزارش در سایت های تجاری مانند مجلات و خبرگزاری ها، امکان تعبیه گزارش در وب سایت های دانشگاه با پسوند edu وجود ندارد و داشتن تخصص در کنار تجربه بسیار مهم است. برای این منظور در این مقاله به صورت جامع و کاربردی مراحل خرید و سفارش را بیان می کنیم گزارش دانشگاه (Edu) و به شرایط استاندارد برای درج این مدل گزارشگری نگاه می کنیم.

گزارش تبلیغات دانشگاه چیست؟

گزارش تبلیغات به محتوای متنی اشاره دارد که برای خواننده ارزش محتوایی دارد. اما در رسانه های خارجی به صورت مستقیم یا غیرمستقیم برای تبلیغ برند منتشر می شود. در رپورتاژ تبلیغات دانشگاهی عمدتاً وب سایت های دانشگاهی هدف این مدل رپورتاژ هستند و نقش مهمی در افزایش تعداد لینک های سایت دارند.

ما در واقع دو مدل از سایت های دانشگاهی داریم، مدل اول سایت هایی هستند که پسوند edu و متعلق به یک دانشگاه خاص است. الگوی دوم سایت هایی هستند که دارای یک فهرست ثابت در بخش آموزش هستند. این سایت ها به دلیل محتوای آموزشی خوب برای مقالات دانشگاهی مناسب هستند.

هدف از خرید رپورتاژ تبلیغات دانشگاه

به طور کلی تقویت سئو سایت و اجرای استراتژی های سئو خارجی همراه با توسعه فعالیت های برندینگ، یکی از دلایل اصلی انتشار گزارش ها هستند. به همین دلیل است که کارشناسان سئو از رپورتاژ آگهی دانشگاه استفاده می کنند.

این گزارش ها از نوع مراجع دانشگاهی هستند و به دلیل آکادمیک بودن سایت از اعتبار خوبی در گوگل برخوردار بوده و می توانند به این اهداف دست یابند.

مزایای خرید گزارش Edu

از جمله مهمترین مزایای گزارشگری دانشگاهی قابل ذکر است که این مدل گزارش ها از کیفیت و اعتبار خوبی برخوردار بوده و سرعت انتشار آن ها بالا و سریع می باشد. فهرست مطالب این امکان وجود دارد که با کمک کارشناسان سئو و آژانس های حرفه ای نیازی به پرداخت دلار نداشته باشید و دامنه آنها از اعتبار خوبی برخوردار باشد. این مزایا باعث شده است که گزارش های دانشگاه در برنامه های سئو خارجی و طرح های گزارش دهی قرار گیرد.

تاثیر گزارش های تبلیغاتی دانشگاه بر سئو سایت

سایت های آکادمیک دارای اعتبار دامنه و صفحه اتوریتی بسیار خوبی هستند، محتوای صفحات آنها معمولا قوی و با کیفیت است. از برند خوب و سرعت شاخص قابل توجهی دارنددرج ارجاع و گزارش کار آسانی نیست و البته نه گوگل اعتبار بالایی دارند.

به همین دلیل قابل انتظار است رپورتاژ آگهی دانشگاه تاثیر مثبتی بر سئو سایت دارد.

شرایط گنجاندن گزارش دانشگاه

برای درج رپورتاژ تبلیغاتی باید با دقت و بر اساس استراتژی خاصی پیش رفت و به جزئیات کلیدی توجه کرد. از مهمترین شرایط درج رپورتاژ آگهی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • مناسب بودن محتوا بین وب سایت ناشر و گزارش گیرنده سفارش دهنده و عدم استفاده از محتوای نامناسب • محتوای گزارش باید با کیفیت بالا، سئو پسند و مطابق با لحن و نوع محتوای سایت ناشر یا دانشگاهی باشد. • برای داشتن لینک های خروجی و بک لینک، برنامه و استراتژی داشته باشید و حداکثر 3 لینک فالو کنید. • در گزارش باید از عکس های منحصر به فرد، با کیفیت و دقیق استفاده شود. • ممکن است از متون انگلیسی یا فارسی برای گزارش های دانشگاه استفاده شود. • باید مطمئن شوید که گزارش آگهی دانشگاه همیشه و ثابت باشد.

این عناصر در نگارش گزارش تحصیلی اهمیت زیادی دارند و باید مورد توجه قرار گیرند.

خرید رپورتاژ تبلیغات دانشگاه

خرید رپورتاژ تبلیغات دانشگاه مانند سایر رپورتاژها کار آسانی نیست و باید از کارشناسان و متخصصانی مانند جواد یاسمی کارشناس و مشاور سئو راهنمایی بگیرید. اما به طور کلی موارد زیر در یک زمان خرید رپورتاژ تبلیغات دانشگاه ضروری است که.

 • کلیه مراجع دانشگاهی خریداری شده باید رعایت شود. • اگر گزارش حذف شد، گزارش باید جایگزین شود و صفحه باید به سرعت ایندکس شود. • پس از گذشت زمان مشخص شده توسط صادرکننده، آدرس کلیه گزارشات باید در اختیار مشتری قرار گیرد. • پس از ارسال پیام و ثبت سفارش حتما نمونه رپورتاژ تبلیغات دانشگاه را درخواست نمایید. • تهیه گزارش تبلیغاتی توسط فرد یا گروهی که دارای تنوع سایت دانشگاه در سطوح مختلف است.

این موارد در طول خرید و شرایط خرید گزارش تبلیغات دانشگاه باید در نظر داشته باشید.

هزینه گزارش تبلیغات دانشگاه

قبلا تقریبا هزینه رپورتاژ تبلیغات بیایید به صورت آکادمیک صحبت کنیم و به این سوال پاسخ دهیم که چه عواملی بر قیمت یک آگهی تاثیر می گذارد؟

اعتبار دامنه

اعتبار دامنه یا اعتبار دامنه یکی از عوامل خوب و مهم است هزینه گزارش تبلیغات دانشگاه Edu و- یکی از مواردی که مقالات دانشگاهی را متمایز می کند، اعتبار دامنه است که معمولاً دارای اعتبار بسیار بالایی است.

اعتبار صفحه

صفحه آتوریتی اشاره به قدرت صفحات سایت دارد، بسیار مهم است که صفحات سایت های دانشگاهی از جایگاه خوبی برخوردار باشند. طبیعتا هر چه اعتبار صفحه بیشتر باشد، قیمت مرجع دانشگاهی نیز بالاتر می رود.

سرعت نمایه سازی و لینک های خروجی

سایت های دانشگاهی به نگهداری و کیفیت محتوا در کنار عمر سایت اهمیت می دهند، این موضوع بر سرعت ایندکس، کیفیت گزارش دهی و تاثیرگذاری بر سایت مشتری تاثیر دارد.

کیفیت محتوای سایت دانشگاهی

هر چه کیفیت محتوای وب سایت و ساختار فنی وب سایت دانشگاه بالاتر باشد، لینک سازی داخلی اگر منظم و خاص باشد و برند قوی داشته باشد، قیمت رپورتاژ تبلیغات آن بیشتر است.

بسته به این موارد، هزینه گزارش یک آگهی ممکن است متفاوت باشد. اما قیمت آن معمولا از 300 هزار تومان و گاهی تا یک میلیون تومان متغیر است.

برای سفارش رپورتاژ آگهی به چه فایل هایی نیاز است؟

برای دریافت سفارش رپورتاژ آگهی دانشگاهی، پس از پرداخت هزینه رپورتاژ تبلیغات و بررسی نمونه های اجرا شده، با توجه به نوع سایت، باید محتوای با کیفیت و سئو سایت را در یک فایل ورد با لینک های خارجی درج شده به همراه ارسال نمایید. تصاویر و تگ ALT آن را به مسئول انتشار گزارش بفرستید و منتظر ارسال نتیجه نهایی باشید.

آیا می توان از گزارش های EDU به عنوان PBN استفاده کرد؟

اگر استراتژی دقیق و تجربه کافی در زمینه خلاقیت دارید PBN در کنار منابع مالی قوی، می توانید انتظار ایجاد شبکه ای از وبلاگ های قوی با استفاده از سایت های دانشگاهی را داشته باشید. به طور طبیعی، استفاده از محتوای منحصر به فرد و کاربردی و یافتن سایت های دانشگاهی که امکان لینک های خارجی به بیش از یک سایت را فراهم می کند، مهم است.

آخرین کلمه

رپورتاژ تبلیغات آکادمیک (Edu) یکی از انواع رپورتاژ مهم و کاربردی است که می توان از آن در پروژه های سئو برای ارتقای سایت و کسب رتبه در کلمات کلیدی رقابتی استفاده کرد.

در این مقاله، همه چیزهایی که باید گنجانده شود گزارش از EDU Academic Advertising نیاز را در نظر گرفتیم و بحث کردیم خرید رپورتاژ تبلیغات دانشگاه چه پیش نیازها و نکاتی را رعایت کنیم؟

در صورت لزوم خرید رپورتاژ تبلیغات دانشگاه شما دارید و می خواهید از آن نتیجه بگیرید، از طریق صفحه مشاوره سئو با ما تماس بگیرید. ما با توجه به نیاز کسب و کار شما، بهترین برنامه کمک می کنیم گزارش دانشگاه برای کسب و کار خود داشته باشید.
اطلاعات تکمیلی در مورد گزارش تبلیغات دانشگاه Edu
فواید افزایش کیفیت و اعتبار سایت، سرعت بالای انتشار
📌 قیمت رپورتاژ تبلیغات اعتبار دامنه، اعتبار سایت، نمایه سازی و سرعت لینک خروجی، کیفیت محتوای دانشگاهی سایت
⭐ شرایط درج گزارش دانشگاه محتوای مناسب بین وب سایت ها، کیفیت محتوا، عکس های منحصر به فرد، محتوای انگلیسی زبان
✔ نکات خرید وب سایت کارگزار معتبر، لینک را دنبال کنید، بدون حذف صفحه قبل و بعد از فهرست، تضمین کیفیت و استرداد وجه در صورت حذف صفحه.

دیدگاهتان را بنویسید