ساخت انواع لینک چگونه باید انجام گردد؟ قسمت اول


گوگل و سایر موتورهای جستجوی اصلی قوانین سختگیرانه ای در مورد آنچه که به مدیران وب سایت اجازه می دهند انجام دهند تا وب سایت خود را برای رتبه بندی بهتر بهینه کنند، رعایت می کنند. یکی از زمینه هایی که آنها در مورد آن بسیار محکم هستند، ایده خرید بک لینک است. وب مسترها مجاز به خرید بک لینک به منظور بهبود رتبه وب سایت خود نیستند. پس چرا بسیاری از مردم به این کار ادامه می دهند؟

پاسخ ساده است. خرید بک لینک یک راه آسان برای بهبود رتبه وب سایت شما است. این میانبری است که به شما اجازه می دهد تا خودتان از کار سخت ساخت بک لینک های با کیفیت بالا عبور کنید.

البته خرید بک لینک خطراتی دارد. گوگل اعلام کرده است که وب‌سایت‌هایی را که این کار را انجام می‌دهند جریمه می‌کند. با این حال، این جریمه معمولاً فقط در صورتی اعمال می‌شود که Google شما را به‌خاطر دستگیری شما بیاورد. به عبارت دیگر، اگر مراقب باشید که بک لینک های خود را از کجا خریداری می کنید، بعید است که جریمه شوید.

خطر دیگر این است که بک لینک هایی که خریداری می کنید ممکن است کیفیت بالایی نداشته باشند. این می تواند به جای کمک به رتبه وب سایت شما، به آن آسیب برساند. به همین دلیل مهم است که بک لینک ها را فقط از منابع معتبر خریداری کنید.

به طور کلی، خرید بک لینک یک پیشنهاد ریسک / پاداش است. پاداش ها می توانند عالی باشند، اما خطرات واقعی هستند. اگر قصد خرید بک لینک دارید، حتما تحقیق کنید و فقط از منابع معتبر خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید