ساخت بک لینک رایگان در لیست 299 سایت آتوریتی 80❤️


ساخت بک لینک رایگان در سایت های فارسی (ایرانی) و انگلیسی

ساخت بک لینک رایگان و همچنین آماده کردن لیستی از سایت های بک لینک رایگان اصلا کار آسانی نیست. سایت های بک لینک رایگان ایرانی (فارسی) و خارجی زیادی وجود دارد چون شما برای ساخت بک لینک باید از سایت های ایرانی و هم خارجی استفاده کنید. استفاده از لینک های قوی و لینک سازی با کیفیت بسیار مهم است و نمی توان آن را نادیده گرفت، و به این نکته توجه کنید که چون بک لینک رایگان می باشد سایت ها و لینک های بی کیفیتی نباشند.

نکته مهم: هیچ وقت همه لینک ها را یک جا استفاده نکنید و لینک سازی را به مرور انجام دهید. پس از اینکه شما لیستی از بک لینک های رایگان را پیدا کردید به صورت روزانه و دوره ای لینک سازی را انجام دهید تا به صورت طبیعی به نظر برسد و مورد مشکوکی برای گوگل و موتورهای جستجو نباشد. از لیست بک لینک رایگان ایرانی و  خارجی که ما برای شما در سایت قرار می دهیم لطفا به مرور و با فواصل زمانی لینک سازی را انجام دهید.

همه چیز در سئو به داشتن استراتژی مناسب بر میگردد پس بهتر است برای بک لینک سازی خود یک استراتژی مناسب تعریف کنید.

برای سفارش و خرید لینک سازی پیشرفته و موثر (سازگار با الگوریتم های گوگل) برای سایت خود همین الان از طریق روش های زیر با ما در ارتباط شوید:

شما می توانید انواع پلن های لینک سازی هرمی و چند لایه را با توجه به بودجه خود از 200 هزار تومان تا 6 میلیون تومان در صفحه زیر مشاهده و انتخاب نمایید:

خرید بک لینک در پلن های متفاوت

ایجاد بک لینک برای سایت چه فاکتورهایی دارد؟

قبل از اینکه شروع به لینک سازی و ساخت لینک رایگان بکنید باید فاکتورهای تاثیر گذاری را بررسی کنید و صرف اینکه لینک رایگان هست از آن استفاده نکنید.

 1. اولین فاکتوری که باید مورد بررسی قرار دهید Domain Authority سایتی است که می خواهید در آن لینک سازی کنید. اگر این سایت اعتبار خوبی نداشته باشد و یا از سایت شما وضعیت بهتری نداشته باشد، این لینک کاملا بی ارزش می باشد و حتی باعث ایجاد آسیب به سایت شما می شود.
 2. دومین فاکتوری که باید مورد بررسی قرار دهید امتیاز spam score سایت مورد نظر می باشد. هر چقدر این عدد بالاتر باشد نشان از اسپم بودن سایت دارد و ساخت بک لینک در این سایت موجب افزایش امتیاز spam score سایت شما می شود و سایت شما را هم به یک سایت اسپمی تبدیل می کند.
 3. سومین فاکتوری که مورد بررسی قرار می دهیم Page Authority سایت می باشد که در بسیاری از موارد این فاکتور را نادیده می گیرند اما باید بدانید Page Authority بسیار برای سئو مهم است. شما باید هنگام لینک سازی فقط از صفحات سایتی استفاده کنید که رتبه و اعتبار خوبی دارند تا به سایت شما کمک کند.
 4. چهارمین فاکتور نیز مربوط به سایت هایی است که مرزعه اسپم می باشند. هنگام لینک سازی باید به این نکته توجه کنید که در سایت های مرزعه اسپم لینک سازی نکنید زیرا این فاکتور بسیار مهم و دارای اهمیت است.

نحوه پیدا کردن بک لینک رایگان

برای پیدا کردن و ساخت لینک رایگان روش های زیادی وجود دارد اما یکی از بهترین راه های پیدا کردن آنها استفاده از ابزارهایی مانند Ahrefs و یا Moz است.

با استفاده از این ابزار می توانید رقبای خود را تحلیل کنید و استراتژی آنها و لینک هایی که استفاده کردند را مشاهده کنید و برای سایت خود استفاده کنید و با رعایت اصول لینک سازی به رتبه های بالاتر گوگل برسید.

لینک های نوفالو ارزشمند هستند و باید ساخته شوند

طبق اعلام رسمی گوگل، لینک های نوفالو هیچ ارزش و اعتباری ندارند اما نباید به آنها بی توجه بود به این دلیل که همانطور که گفتیم باید لینک سازی طبیعی باشد و اگر تمامی لینک های ورود به سایت شما فالو باشند قطعا اتفاقی غیرطبیعی است. بیشتر لینک های خریداری شده فالو هستند و اگر هیچ لینک نوفالویی به سایت شما لینک نداده باشد این شک را ایجاد می کند که تمام لینک ها را خود شما ساخته اید. از طرفی نمیتوان به حرفها و اطلاعیه های گوگل 100 درصد اطمینان کرد. گوگل نمی تواند همه لینک های نوفالو را نادیده بگیرد و حتما برای آنها تاثیری را لحاظ خواهد کرد. حتما مقاله مقابل را مطالعه کنید: لینک نوفالو چیست و چه تاثیراتی در سئو سایت دارد؟ 

لیست سایت های بک لینک رایگان

اگر شما به دنبال لیستی از سایتهای بک لینک رایگان هستید ما در ادامه تعدادی بک لینک رایگان قدرتمند برای شما اورده این که می توانید برای لینک سازی و افزایش رتبه سایت خود استفاده کنید.

این مطلب به طور مرتب اپدیت می شود و لینک های رایگانی که می توانید جهت لینک سازی از آنها استفاده کنید به این لیست اضافه خواهد شد، پس همیشه به این صفحه سر بزنید.

 توجه (نکته مهم): لیست بک لینک از سایتهای باکیفیت زیر بطور کامل چک شده و اکثرا موجود و قابل لینک سازی هستند. در خیلی از پروژه های واقعی از این سایتها برای بالابردن رتبه استفاده شده است. پس به راحتی از آنها نگذرید.

1-ساخت بک لینک رایگان در سیستم های وبلاگ دهی

از بهترین راه ها برای ساخت بک لینک های قدرتمند استفاده از سیستم های وبلاگ دهی می باشد. شما می توانید مطالبی را در این وبلاگ ها منتشر کنید و به سایت خود لینک های دائمی و رایگان بدهید. سیستم های وبلاگ دهی اکثرا لینک های فالو تولید می کنند و می تواند بر روی سایت شما تاثیر خوبی را بگذارد.

لیست بک لینک رایگان در وبلاگ و سایت سازهای ایرانی فارسی

 

نکته مهم: سعی کنید برای به روزرسانی وبلاگ همیشه از مطالب سایت خود استفاده نکنید، همچنین به صورت پیوسته و مداوم در تمامی مطالب به سایت خود لینک ندهید. در غیر این صورت لینک سازی حالت طبیعی خود را دست می دهد و مشخص می شود که وبلاگ مال خودتان است و لینک سازی به صورت دستی انجام می شود.

2- لیست وبلاگ های خارجی برای ساخت بک لینک های رایگان و قوی

با عضویت در سیستم های وبلاگ دهی خارجی می توانید مطالب فارسی خود را منتشر کنید اما در بعضی از موارد دیده شده است که با زبان فارسی مشکل دارند و ممکن است وبلاگ شما را مسدود کنند. اما در این لیستی که ما برای شما آماده کرده ایم با زبان فارسی و بلاگ های ایرانی مشکلی ندارند و می توانید از این طریق برای سایت خود لینک های  قدرتمند و دائمی تولید کنید.

آدرس های زیر به لینک صفحه ثبت نام لینک شده اند:

3- ساخت بک لینک رایگان در سایت های بازنشر محتوا

از روش های دیگری که می توان برای ساخت بک لینک های رایگان قوی بهره برد استفاده از بک لینک های محتوایی است. شما می توانید با عضویت در سایت های بازنشر محتوا مطالب خودتان را در سایت های دیگر بارگذاری کنید و این یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای سئو سایت خود انجام دهید. این کار باعث می شود سایت شما به مرور شناخته شود و همچنین با لینک سازی به این روش اعتماد گوگل نسبت به سایت شما افزایش پیدا می کند و باعث بهبود و افزایش رتبه ی سایت شما خواهد شد.

سایت های ایرانی خوب و قدرتمندی برای این کار وجود دارد که شما می توانید مطالب خود را در این سایت ها با ذکر منبع که سایت خودتان می باشد، بارگذاری کنید و برای سایت خود لینک سازی انجام دهید. از ویژگی های این سایت ها این است که بازدید زیادی دارند و مطالب شما قطعا دیده می شود و اگر مطالب مفیدی را بارگذاری کنید قطعا ورودی سایت شما افزایش پیدا می کند و این خود باعث می شود ارزش بک لینکی که ساخته افزایش پیدا کند.

سایت هایی زیر سایت های ایرانی و خارجی بازنشر محتوا هستند:

4- ساخت بک لینک رایگان در سوشیال ها و شبکه اجتماعی

از دیگر راه ها برای ساخت بک لینک های قدرتمند اشتراک گذاری مطالب سایت در سوشیال بوکمارک ها و شبکه های اجتماعی می باشد. این سایت ها اغلب به دلیل فعالیت زیاد مردم و علاقه آنها به اینگونه سایت ها آتوریتی بالایی دارند بنابراین بک لینک گرفتن از آنها برای سایت خودتان می تواند بسیار مفید باشد.  اگر بخواهیم برای شما مثالی بزنیم سایت Reddit می باشد که دامین آتوریتی این سایت 99 می باشد و بک لینک ساخته شده به صورت فالو می باشد اما افراد به این گونه سایت ها توجه ندارند و از آن ها بهره نمی برند.

نکته ی قابل توجه این است که شما می توانید تمام مطالب سایت خود را در این گونه سایت ها بارگذاری کنید و به سایت خودتان لینک دهید چون خود گوگل با اساس کار این سایت ها آشنایی دارد و می داند که این سایت ها برای اشتراک گذاری مطالب هستند بنابراین ضرری به سایت شما نمی رساند.

 • twitter.com
 • reddit.com
 • ok.ru
 • medium.com
 • pinterest.com
 • vk.com
 • mix.com
 • dribbble.com
 • getpocket.com
 • digg.com
 • slashdot.org
 • pearltrees.com
 • diigo.com
 • folkd.com
 • fark.com
 • bizsugar.com
 • slideshare.net
 • quora.com

5- لیست سایت های انجمن برای بک لینک رایگان

استفاده از انجمن ها برای لینک سازی اگر به خوبی انجام شود یکی از راه ها و استراتژی های مناسب برای سئو سایت می باشد و تاثیر آن را می توانید در افزایش رتبه ی سایت خود به راحتی مشاهده کنید. لیست بک لینکی که آماده شده است شامل 50 انجمن می باشد که همگی قابلیت ساخت بک لینک را به صورت دائمی و رایگان را دارند.

باز تاکید می کنیم که از این لینک ها به صورت یکجا استفاده نکنید و به مرور لینک سازی کنید. در فروم ها در مکانهای زیر می توانید لینک بگیرید:

 • لینک سازی در قسمت امضا انجمن
 • استفاده از لینک در قسمت ارسال پاسخ و کامنت ها
 • استفاده از آدرس سایت در بخش پروفایل
 • لینک دادن در قسمت ارسال مطلب

لیست فروم های فارسی و ایرانی برای بک لینک رایگان

 1. http://forum.persiantools.com
 2. http://news.rozblog.com/forum
 3. http://forum.majidonline.com
 4. https://www.ninisite.com
 5. http://forum.joomlafarsi.com
 6. http://joomlaforum.ir
 7. http://www.iranjoman.com
 8. http://forums.pichak.net
 9. http://rasekhoon.net/forum
 10. http://barnamenevis.org
 11. http://www.nooreaseman.com
 12. http://forum.iranphp.org
 13. http://forum.gigapars.com
 14. http://ipnuforum.ir
 15. http://forum.bazicenter.com
 16. http://forum.patmat.ir
 17. https://wp-parsi.com/support
 18. http://forums.ketabkhan.info
 19. http://www.forum.persianadmins.com

لیست فروم های خارجی برای بک لینک رایگان

http://www.apsense.com
www.bbpress.org
http://www.chronicle.com
forums.cysticfibrosis.com
http://www.careerbuilder.com
http://www.ckeditor.com
http://www.claroline.net
http://flagcounter.boardhost.com
http://www.gardenweb.com
https://www.myspace.com
http://pkp.sfu.ca/support/forum
http://answers.microsoft.com
http://kinder.univie.ac.at/forum
http://forums.cnet.com
http://forums.cpanel.net
http://forum.claroline.net
https://forum.filezilla-project.org
http://forums.hostgator.com
http://forums.phpbb-fr.com
http://forum.parallels.comhttp://online.wsj.com
http://forum.joomla.org
http://forum.siteground.com
http://www.bookforum.com
http://www.chronicle.com
http://www.freewebsitetemplates.com
http://www.mathforum.org
http://www.000webhost.com
http://forum.statcounter.com
http://forum.videolan.org
http://forum.audacityteam.org
http://forums.businessweek.com/discussions
http://forums.gentoo.org
http://forum.maxthon.com
http://forums.mozilla.or.kr
http://forums.mozillazine.org
http://forums.omnigroup.com
http://forums.searchenginewatch.com
http://forums.spry.com
http://www.businessmodelhub.com/forum
http://www.city-data.com/forum
http://www.chinalanguage.com/forums
http://www.eubusiness.com/discussion
http://www.flashpanoramas.com/forum
http://www.gardenweb.com
http://www.ozzu.com
http://ecommerce.shopify.com
http://www.textkit.com/greek-latin-forum
http://www.wrensoft.com/forum
http://www.webhostingtalk.com
http://www.webmasterworld.com
http://boards.core77.com
http://message.snopes.com
http://www.softcatala.org/forum
http://www.smallbusinessbrief.com/forum
http://www.forum.uni-hannover.de
http://forum.wordreference.com
http://forum.wpde.org
http://forums.yourkit.com

6- لیست بک لینک های کامنتی رایگان

لیستی که آماده شده است شامل سایت های لینک سازی به صورت کامنت می باشد. هنگام استفاده از این لیست مراقب باشید که این کار را بیش از حد انجام ندهید و لینک سازی را به مرور انجام دهید زیرا ممکن است سایت شما توسط گوگل پنالتی شود یا این لینک سازی ها برای سایت شما تاثیر مثبتی را نداشته باشد.

iscs.ac.ir/blog/2021/01/26/%D8%AF%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D8%AC%D8%AA%D9%85%D8%A7

http://elconcept.uoc.edu/2009/09/elearning-definition-project-begins.html

http://www.akhbaroka.co.vu/2014/10/blog-post_475.html

https://blogs.stlawu.edu/jbpcultureandmedia/2013/10/14/blog-entry-6-the-obama-administration-and-the-press/comment-page-1882/?unapproved=197830&moderation-hash=d87709fd1db4bb00cd64c3c13efbe29d#comment-197830

sites.duke.edu/english390-5_01_s2013/2013/04/30/an-in-depth-look-at-fads

https://blogs.apache.org/tomcat/entry/tomcat-at-apachecon-europe-2019

http://blogs.commons.georgetown.edu/cctp-638-go127/

http://www.etc.cmu.edu/projects/tatrc/?p=138

mycakies.com/2011/05/diy-a-frame-tent

http://www.gems-bruchwiese.de/berufsorientierung/klasse-9/2011/10/02/default-calendar/beginn-der-herbstferien

https://gitx.lighthouseapp.com/projects/17830-gitx/tickets/1-unable-to-go-to-parent-when-filtering#ticket-1-19

http://onlineues.is-programmer.com/posts/50476.html

https://clubsg.skygolf.com/content/daily+links/tour+news/1-6143-Rory_McIlroys_terrible_horrible_nogood_very_bad_week.html

https://nationaldirectory.com.au/utopiahairandbeauty

7-ساخت بک لینک رایگان در سایت های کوتاه کننده لینک

یکی دیگر از راه های گرفتن بک لینک رایگان استفاده از سایت های کوتاه کننده می باشد مخصوصا اگر قصد لینک سازی لایه ای و ساخت پی ان را دارید این سایت های کوتاه کننده بسیار کاربردی هستند. سایت های کوتاه کننده لینک اصلی را ریدایرکت 301 می کنند بنابراین تمامی اعتبار را به لینک شما انتقال می دهند. سایت های کوتاه کننده خارجی آتوریتی بالایی دارند اما سایت های ایرانی خوبی هم در این زمینه داریم. به عنوان یک پیشنهاد حتما در لینک سازی ها خود، از سایت های کوتاه کننده لینک استفاده کنید.

شما می توانید در لینک سازی که در سیستم های وبلاگ دهی انجام می دهید گاهی به جای لینک مستقیم به سایت خودتان، از این لینک های کوتاه استفاده کنید. با انجام این کار لینک سازی شما هم طبیعی تر می شود.
البته لازم نیست همیشه از این لینک های کوتاه استفاده کنید و به عنوان یک روش لینک سازی می توانید گاهی اوقات از آن استفاده کنید.

 • http://bit.ly
 • http://bit.do
 • http://u.to
 • http://gg.gg
 • http://shorte.st
 • http://shorturl.at
 • http://gestyy.com
 • https://tinyurl.com
 • https://shorturl.com
 • https://clck.ru
 • https://bitly.su
 • http://shorl.com
 • https://goo.su
 • http://0rz.tw
 • http://cutt.us

8- ساخت بک لینک رایگان در سایت های بازنشر و آپلود فیلم و ویدئو

در سایت های زیر میتوانید حین آپلود کردن فیلم خود در قسمت توضیحات لینک خود را نیز در متن قرار دهید.

 • youtube.com
 • dailymotion.com
 • vimeo.com
 • Aparat.com
 • namasha.com
 • namayesh.com
 • mp4.ir
 • mihanvideo.com
 • tamasha.com
 • dalfak.com
 • dinook.com

نکات پایانی لینک سازی رایگان

توصیه ی ما این است که از تمامی روش هایی که ذکر کردیم استفاده کنید تا لینک سازی شما تنوع داشته باشد و طبیعی تر جلوه کند. لینک هایی که برای شما آماده کردیم رایگان می باشند اما دارای کیفیت خوبی هستند و در صورت استفاده نتایج خوبی را خواهید گرفت.
بک لینک هایی که شما با استفاده از این لیست ها می سازید همگی دائمی هستند و پاک نخواهند شد و فقط در صورتی که هنگام لینک سازی به صورت اسپم کار کنید ممکن است بعضی از سایت ها لینک شما را پاک کنند.

اگر سوالی در مورد لینک سازی دارید و یا اگر نیازمند سایتی هستید که می خواهید در آن بک لینک بسازید در قسمت نظرات برای ما بنویسید. نظرات و سوالات شما در اسرع وقت حتما پاسخ داده خواهند شد.دیدگاهتان را بنویسید