ساخت بک لینک کار ساده و آسانی نیست! قسمت دوم


به دنبال خرید بک لینک هستید؟ در اینجا چیزی است که باید در مورد این استراتژی مهم سئو بدانید.

وقتی صحبت از سئو به میان می آید، بک لینک ها اغلب یکی از اولین چیزهایی هستند که به ذهن می رسد. و به دلایل خوب! بک لینک ها فاکتور مهمی برای رتبه بندی موتورهای جستجو مانند گوگل هستند.

اما بک لینک چیست؟ به زبان ساده، بک لینک ها لینک هایی از سایر وب سایت ها به وب سایت شما هستند. اما آنها فقط پیوندهای قدیمی نیستند. گوگل زمانی که تصمیم می گیرد وب سایت شما را در چه رتبه ای در نتایج جستجو قرار دهد، به طور خاص به بک لینک ها نگاه می کند.

هرچه بک لینک های با کیفیت بیشتری داشته باشید، وب سایت شما رتبه بالاتری خواهد داشت. به همین دلیل است که بسیاری از مردم خرید بک لینک را راهی سریع و آسان برای افزایش سئوی خود می دانند.

اما آیا خرید بک لینک واقعا ایده خوبی است؟ بیایید نگاهی به مزایا و معایب خرید بک لینک بیندازیم.

مزایای خرید بک لینک

1. شما می توانید به سرعت بک لینک های با کیفیت بالا دریافت کنید

اگر می خواهید بک لینک ها را به صورت دستی بسازید، می تواند یک روند کند و خسته کننده باشد. و حتی اگر موفق به دریافت چند بک لینک با کیفیت بالا شوید، بعید است که به تعداد مورد نیاز برای مشاهده تفاوت در سئوی خود دریافت کنید.

خرید بک لینک دردسر ایجاد لینک را از بین می برد. شما به سادگی می توانید تعداد بک لینک مورد نیاز خود را خریداری کنید و به سرعت به وب سایت شما تحویل داده می شود.

2. شما می توانید بک لینک های با کیفیت بالا را ارزان دریافت کنید

اگر به شخصی پول می دهید تا به صورت دستی برای شما بک لینک بسازد، می تواند یک فرآیند پرهزینه باشد. اما اگر بک لینک بخرید، می توانید تعداد زیادی لینک با کیفیت را با قیمت بسیار مناسب دریافت کنید.

3. می توانید در زمان صرفه جویی کنید

همانطور که اشاره کردیم، لینک بیلدینگ می تواند فرآیندی زمان بر باشد. اگر زمان کافی برای سرمایه گذاری در ساخت بک لینک را ندارید، خرید بک لینک یک راه عالی برای برون سپاری این کار است.

4. می توانید ترافیک خود را افزایش دهید

خرید بک لینک می تواند به طور مستقیم تعداد بازدیدکنندگان وب سایت شما را افزایش دهد. با بهبود رتبه وب سایت شما در نتایج جستجو، ترافیک ارگانیک بیشتری دریافت خواهید کرد. و با افزایش ترافیک، فرصت های بیشتری برای تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری خواهید داشت.

5. می توانید آگاهی از برند خود را بهبود ببخشید

وقتی بک لینک می‌خرید، در معرض دید برندتان نیز قرار می‌گیرید. با بهبود رتبه وب سایت شما در نتایج جستجو، افراد بیشتری وب سایت و برند شما را خواهند دید. این می تواند به شما کمک کند تا مشتریان بیشتری جذب کنید و کسب و کار خود را توسعه دهید.

معایب خرید بک لینک

1. ممکن است توسط گوگل جریمه شوید

اگر بک لینک های بی کیفیت بخرید، ممکن است توسط گوگل جریمه شوید. به این دلیل که الگوریتم های گوگل برای شناسایی و جریمه کردن وب سایت هایی طراحی شده اند که سعی در دستکاری نتایج جستجو دارند.

بنابراین، اگر از یک وب سایت با کیفیت پایین بک لینک خریداری کنید، ممکن است گوگل با کاهش رتبه شما در نتایج جستجو، وب سایت شما را جریمه کند.

2. شما می توانید پول خود را هدر دهید

اگر از یک وب سایت بی کیفیت بک لینک بخرید، می توانید پول خود را هدر دهید. ممکن است بک لینک ها هیچ تاثیری بر سئوی شما نداشته باشند یا

دیدگاهتان را بنویسید