شناخت سایت ها برای بررسی ایندکس ها و بک لینک ها


هر سایت باید در آن نمایش داده شود صفحه نتایج گوگلبرای به دست آوردن رتبه مناسب و هدایت ترافیک ارگانیک باید درست باشد صد یکی از انواع سئو، سئوی خارج از سایت است که اساسا شامل ساخت و ساز می شود بازخورد در سایت های مختلف بک لینک یعنی قرار دادن لینکی به سایت شما یا صفحه ای از آن در سایت دیگری که کاربر پس از کلیک روی آن وارد سایت شما می شود. بک لینک بسیار مهم است و تاثیر زیادی در کسب رتبه بالای صفحه در SERP گوگل دارد. این فرآیند باید به طور منظم و البته اصولی انجام شود.

حال فرض کنید که به طور منظم برای چندین صفحه از سایت خود بک لینک می سازید و می خواهید نمایه سازی این بک لینک ها را بررسی کنید یا می خواهید بدانید که در کل سایت شما چند بک لینک ساخته شده است. سایت ها و ابزارهایی که برای بررسی ایندکس و نگهداری بک لینک ها در حافظه گوگل استفاده می شوند، چک ایندکس نامیده می شوند. این ابزارها همچنین به شما کمک می کنند بک لینک ها را در سایت های رقبا بررسی کنید و استراتژی سئو قوی تری برای سایت خود تعیین کنید. در این مقاله به معرفی بهترین چک های شاخص می پردازیم.

5 سایت برتر ایندکس و جستجوگر بک لینک

بررسی بازخورد SEMRUSH

بک لینک چکر SEMRUSH یکی از معروف ترین و پرکاربردترین سایت های جستجوگر و نمایه بک لینک است که به صورت رایگان و پولی در اختیار کاربران قرار می گیرد. این سایت تجزیه و تحلیل و بررسی کامل بک لینک های سایت و رقبایتان را در اختیار شما قرار می دهد. این وب سایت ادعا می کند که سریع ترین جستجوگر شاخص است و به دلیل به روز رسانی مداوم اطلاعات و وجود 43 تریلیون مرجع، منبع قابل اعتمادی محسوب می شود.

جستجوگر بک لینک Ahrefs

بدون شک ahrefs یکی از گران ترین ابزارهای سئو و بررسی بک لینک است که عملکرد قوی آن ارزش اشتراک گذاری را دارد. این ابزار می تواند تعداد تمامی بک لینک های سایت و ارزش دامنه و قابلیت اطمینان هر یک از آنها و همچنین رشد آنها را به شما نشان دهد. همچنین می تواند لینک های سایت گم شده را به شما نشان دهد. اطلاعات سایت ahrefs به طور مرتب و هر 15 دقیقه یکبار به روز می شود و ادعا می کند که قوی ترین ربات های خزنده را بعد از گوگل دارد و به طور مرتب سایت های مختلف را می خزند.

Ubersuggest

Ubersuggest تجزیه و تحلیل مناسبی از بک لینک های سایت و رقبا را در اختیار شما قرار می دهد و علاوه بر این، فیلترهایی که می توانید در صفحه نتایج اعمال کنید به شما در تجزیه و تحلیل بهتر داده های به دست آمده کمک می کند. نسخه رایگان این ابزار به شما این امکان را می دهد که سه لینک را در قالب گزارش های ساده و قابل فهم بررسی کنید و نسخه پریمیوم تا 900 گزارش در روز را پشتیبانی می کند. همچنین قابلیت نمایش لینک های بدون فالو را نیز دارد.

MOZ

سایت جستجوگر شاخص MOZ یکی از ساده ترین سایت های جستجوگر بک لینک است که به شما امکان می دهد علاوه بر بررسی بک لینک های سایت و رقبا، دو سایت را با یکدیگر مقایسه کنید. یکی از بهترین ویژگی های این سایت، ویژگی متقاطع لینک آن است که به شما نشان می دهد کدام سایت ها به رقبای شما بک لینک دارند. همچنین لینک های خراب را به شما نشان می دهد و به رفع آنها کمک می کند.

باشکوه

ابزار Majestic یکی از قدیمی ترین و در عین حال قدرتمندترین سایت های چک ایندکس است که یکی از بهترین گزینه ها برای کسب و کار اینترنتی می باشد. این سایت اطلاعات دقیقی در مورد بک لینک ها، تعداد آنها، تاریخ ایجاد و نرخ کلیک در قالب یک نمودار دقیق ارائه می دهد و به تقویت سئو و استراتژی سایت کمک می کند. نسخه رایگان این ابزار شما را راه اندازی می کند، اما برای عملکرد بهتر، بهتر است نسخه پریمیوم را تهیه کنید.

نتیجه

بک لینک یکی از مهم ترین روش های سئو خارجی است که نقش حیاتی در کسب رتبه بالا در گوگل SERP دارد و این بک لینک باید به طور مرتب برای وب سایت و صفحات آن انجام شود. برای بررسی لینک های ایجاد شده، تعداد و کیفیت آن ها و بررسی لینک های سایت های رقیب برای توسعه یک استراتژی قوی، باید به طور مرتب لینک های سایت خود را با ابزارهای فهرست و بررسی سایت آنالیز کنید یا لینک ها را بررسی کنید. لطفا توجه داشته باشید که در این مقاله ما 5 مورد از قوی ترین سایت های بررسی شاخص را معرفی می کنیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید