فونت وزیر را در سایت Vazir Font 24.0 دانلود و استفاده کنید


فونت وب ممکنه که طراحان وب این به شما امکان می دهد از فونت مورد نظر خود برای طراحی وب سایت استفاده کنید. با استفاده از این ویژگی، حتی اگر فونت مورد استفاده در رایانه بازدیدکننده موجود نباشد، قابل مشاهده خواهد بود.

اکثر سایت ها طراحان سایت آنها زمان زیادی را صرف تنظیمات تایپوگرافی وب سایت خود مانند اندازه، فاصله، رنگ و غیره می کنند، زیرا کیفیت این تنظیمات می تواند تأثیر زیادی بر دیدگاه کاربران و درک آنها از خلاقیت وب سایت داشته باشد. خالق، اما این که بسیار مهم است و نقش مهمی در این زمینه ایفا می کند، فونت است.

زمانی که می خواهید فونت مناسبی برای وب سایت خود انتخاب کنید، بهتر است اندازه متن را در نظر بگیرید، زیرا نوع فونت باید به گونه ای باشد که باعث خستگی خواننده نشود و او را از خواندن باز نکند. نتیجه هر چه که باشد، باید عاملی باشد که افراد را به خواندن محتوای سایت شما ترغیب کند. خوشبختانه در چند سال گذشته فونت های نرم افزاری فارسی زیادی ساخته شده است که بسیاری از آنها به صورت رایگان و متن باز در دسترس هستند.

تایپ و استفاده از فونت وزیر

تعداد زیادی از این فونت ها از mr صبر حقیقت درست است، امروز یکی از بهترین ها، فونت وزیر را برای شما در سایت قرار دادیم. در واقع، کاردار برای حروف لاتین از حروف علامت های Open Sans استفاده کرد. او برای طراحی این فونت زیبا از FontForge استفاده کرده است. فونت فارسی روی ساحل تحت مجوز OFL به صورت رایگان منتشر می شود. فونت وزیر از خوشنویسی و زیرساخت های فکری مدرن، زیبا و خوانا بهره می برد و در بسیاری از وب سایت ها و اپلیکیشن ها استفاده شده است. از جمله سایت توبی وب گستر که در تمامی قسمت ها از این فونت استفاده می کند.

برای استفاده از فونت های زیر در سایت خود ابتدا فایل ها را دانلود و سپس در پوشه قالب خود آپلود کنید و سپس کد زیر را در فایل CSS قالب خود قرار دهید:

@font-face {
font-family: Vazir;
src: url('Vazir.eot');
src: url('Vazir.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),
url('Vazir.woff') format('woff'),
url('Vazir.ttf') format('truetype');
font-weight: normal;
}

فونت وزیر را دانلود کنید

همین حالا نظر خود را برای ما بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید