مقاله بهداشت نظامی


در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1 انشا در مورد بهداشت نظامی را برای شما آماده کرده ایم. امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد.

⭐⭐ انشا اول در مورد بهداشت نظامی⭐⭐

معرفی:
همه ما با بهداشت فردی آشنا هستیم و آن را بخش بسیار مهمی از زندگی خود می دانیم. اما در ارتش نظم و انضباط متفاوت است و یکی از ویژگی های اصلی ارتش است. در ارتش علاوه بر ایمنی، فضای زندگی و محیط کار سالم و راحت، باید نظم و ترتیب وجود داشته باشد، زیرا رعایت نظافت نظامی آمادگی لازم برای انجام ماموریت و حفظ انگیزه سربازان را افزایش می دهد.

بدن:
در کتابی خواندم که نظافت باعث می‌شود سربازان برای ماموریت‌ها در یک محیط نظامی سالم آماده شوند و سیستم ایمنی قوی داشته باشند تا کمتر بیمار شوند. در ارتش، اگر فردی سیستم ایمنی ضعیفی داشته باشد، به دلیل عدم رعایت بهداشت نظامی یا بهداشت، دیگران را در معرض خطر بیماری قرار می دهد.

مثلاً فردی که در محیط نظامی یا کاری است، اگر مریض یا ناقل بیماری باشد، دیگران را نیز بیمار می کند، زیرا فقط با نزدیک شدن به فرد دیگری می تواند بیماری خود را منتقل کند و اگر فرد یا گروهی از مردم بیمار می شود، کل ارتش رنج می برد.

پدرم مدتی در ارتش بود و از او در مورد بهداشت سربازی پرسیدم. وی با بیان اینکه در ارتش اولین اصل رعایت نظم و انضباط نظامی است، گفت: در محیط نظامی همه افراد کار و زندگی نزدیک به هم دارند، اگر یک سرباز به دلیل ناپاکی بیمار شود، قطعاً سایر سربازان را نیز بیمار می کند. این به دلیل ویژگی های محیط نظامی است که همه باید از نزدیک با هم همکاری کنند. همچنین اگر یک یا چند سرباز مریض شوند، محیط نظامی به دلیل نداشتن روحیه، انگیزه و آمادگی برای انجام ماموریت سرزنش می شود و این امر کل ارتش را به شدت ناراحت می کند که نتیجه عدم رعایت بهداشت و نظافت نظامی است.

نتیجه:
در پایان انشا می گویم داشتن محیط زندگی سالم بخش بسیار مهمی از زندگی روزمره نظام نظامی است به همین دلیل زیبا و تمیز نگه داشتن محیط نظامی با سلامت سربازان ارتباط مستقیم دارد. به خصوص در محیط های نظامی که باید انجام می شد بنابراین باید نظافت نظامی در محیط ارتش رعایت شود تا پادگان به راحتی به ماموریت و اهداف نظامی خود دست یابد.

⭐⭐انشا دوم در مورد بهداشت نظامی⭐⭐

ارتش بسیاری از استانداردهای خود را دارد که همه سربازان باید آنها را رعایت کنند. تمیز نگه داشتن پادگان ها مطابق با استانداردهای ارتش مسئولیتی است که هر سرباز باید از آن حمایت کند. برای نوشتن این انشا مجبور شدم از تجربیات برادرم در سربازی استفاده کنم. وقتی از او در مورد نظافت سربازی پرسیدم، گفت که در آنجا حفظ بهداشت و نظافت محل سربازی بسیار مهم است. نگهداری و نظافت پادگان سخت بود اما همه باید این کار را می کردند. مثلاً گذاشتن لباس‌های کثیف در سبد یا چیدن رختخواب و گردگیری، همگی از وظایف نظافتی سربازان بود. هر کس در انجام این وظایف کوتاهی می کرد، هم اتاقی های خود و افراد دیگر را در معرض بیماری قرار می داد و توسط مافوق خود به شدت مجازات می شد.

شرایط غیربهداشتی پادگان قابل مجازات بود، زیرا سربازان اغلب با یکدیگر در تماس بودند و اگر یکی مریض می شد، بقیه نیز مریض می شدند.

همچنین برادرم گفت اولین چیزی که به ما آموزش داده شد ماده 92 قانون بین المللی بهداشت نظامی بود که بر اساس آن هر شخصی از دستور قانونی یا دستور عمومی یا با علم به دستور قانونی که از طرف یکی از افراد صادر می شود تخلف کند یا از آن سرپیچی کند. نیروهای مسلح.در صورت عدم تمکین یا کوتاهی در انجام وظایف محاکمه نظامی خواهد بود. بنابراین نظافت نظامی در پادگان برادرم و در همه پادگان ها بسیار مهم و مرسوم است و آبروی کل کشور را می توان تهدید کرد.


کتاب الکترونیکی (182 صفحه)فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)کتاب الکترونیکی با 14 تمرین اضافیبرنامه تمرینی 4 هفته ایموسیقی درمانی ناخودآگاه

اطلاعات بیشتر

اگر قصد سفر به اربعین را دارید، این دوره به شما کمک می کند: به عربی تبریک بگویید، اعداد و واحد پول عراق را یاد بگیرید، آدرس بدهید یا دریافت کنید، تاکسی بگیرید، راحت خرید کنید، غذا سفارش دهید، اتاق یا هتل رزرو کنید. گفتگوی روزانه با افراد عرب زبان و بسیاری از موضوعات کاربردی دیگر…

اطلاعات بیشتر

نمونه مجموعه بارتلبی

دیدگاهتان را بنویسید