همه چیز درباره خرید ارجاع


بک لینک ها نقش بسیار مهمی در ارتقای کلمات کلیدی وب سایت دارند. به همین دلیل، بسیاری از صاحبان وب سایت ها به جای صرف هزینه زیاد برای سئو، بک لینک خریداری می کنند. اما متأسفانه بسیاری از صاحبان وب سایت ها اطلاعات کافی در مورد بک لینک ندارند و همین امر باعث می شود رتبه سایت خود و هزینه ای که برای خرید بک لینک صرف می کنند از دست بدهند. با ما همراه باشید تا بتوانیم تمام مواردی را که باید در هنگام ساخت بک لینک یا خرید بک لینک در نظر بگیرید، راهنمایی کنیم.

بازخورد چیست؟

سایت شما که A نام دارد و از سایت دیگری به نام B به سایت شما (A) لینک داده می شود که به این لینک بک لینک می گویند. این بدان معناست که سایت شما از سایت دیگری لینک شده است. این لینک ارزش زیادی دارد زیرا ربات های گوگل آن را از این موضوع می گیرند که سایت شما دارای محتوا یا خدمات بسیار خوبی است که سایت دیگری به سایت شما لینک داده است. ربات های موتورهای جستجو از طریق این لینک وارد سایت شما می شوند و به سایت شما امتیاز مثبت می دهند. علاوه بر این، کاربران این سایت که لینک سایت شما را می بینند وارد سایت شما شده و از خدمات سایت شما استفاده می کنند و یا حتی مشتری دائم شما می شوند.

زمانی که سایت شما از سایت دیگری لینک شود، آن سایت امتیاز مثبت خود را به سایت شما منتقل می کند که تاثیر زیادی در بهبود کلمات کلیدی شما خواهد داشت. دو نوع لینک وجود دارد، یکی فالو و دیگری بدون فالو. این دو لینک از نظر ظاهری هیچ تفاوتی با هم ندارند اما ربات های موتورهای جستجو از لینک فالو پیروی می کنند و از طریق این لینک وارد سایت شما می شوند اما لینک عدم فالو توسط ربات های موتور جستجو دنبال نمی شود. بک لینک ها ارزش بیشتری نسبت به لینک های بدون فالو دارند، اما لینک های بدون فالو نیز بی تاثیر نیستند.

هر سایتی به سایت شما لینک نمی دهد مگر اینکه سایت شما یک سایت بسیار قابل اعتماد با محتوای بسیار خوب باشد، به همین دلیل است که همه یا اکثر صاحبان وب سایت ها برای بهبود کلمات کلیدی بک لینک می خرند زیرا بدون بک لینک های واقعا خوب نمی توانید به موقعیتی برسید که برتری ندارد.

خرید مرجع دائمی یا اعتباری؟

در این بخش به حقایق جالبی در مورد بک لینک های اعتباری و دائمی می پردازیم که باید هنگام خرید بک لینک رعایت کنید.

بازخورد اعتباری

هنگامی که یک بک لینک اعتباری از یک سایت خریداری می کنید، آن سایت از نوار کناری، فوتر یا سایر قسمت های سایت خود به سایت شما پیوند می دهد. زمانی که شما بک لینک اعتباری خریداری می کنید، یک ماه، سه ماه، شش ماه یا یک سال از شما هزینه می گیرند و این سایت از تمام صفحات خود به سایت شما لینک می دهد. به عنوان مثال، اگر یک سایت دارای 100000 صفحه ایندکس شده باشد، تمام آن صفحات به سایت شما لینک می شوند که تاثیر سریع تری بر روی سایت شما خواهد داشت. اما اگر بازخورد اعتباری را از سایتی خریداری کنید و آن بازخورد اعتباری را تمدید نکنید، تمام بازخوردهای ایجاد شده حذف خواهند شد. یعنی اگر 100000 بک لینک به سایت شما ساخته شود همگی حذف می شوند که تاثیر بسیار بدی روی سایت شما خواهد گذاشت. با خرید مراجع اعتباری، همیشه باید رفرنس های خود را تمدید کنید تا از حذف آنها جلوگیری کنید که این کار پرهزینه ای است.

بازخورد مداوم

هنگام خرید ریفرال دائمی، فقط یک بار پرداخت می کنید و نیازی به تمدید آنها ندارید. چون حذف نخواهند شد بک لینک های دائمی بسیار بهتر از بک لینک های اعتباری هستند. پیوند از متن موثرتر از پیوندی از سایتی است که فقط با یک کلمه کلیدی مرتبط است. هنگام خرید بک لینک دائمی، لیستی از لینک های ایجاد شده در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید از طریق کنسول جستجو یا همان فایلی که به شما داده شده است بررسی کنید که حذف نشوند.

خرید رفرال به صورت دستی یا با ربات؟

بسیاری از سایت های فروش بک لینک هستند که مثلا 30000 بک لینک را با قیمت 600-700 هزار تومان به مشتریان خود می فروشند. حقیقت این است که این پول برای این تعداد لینک واقعاً زیاد است زیرا آنها برای آن وقت صرف نمی کنند و این کار را با کمک رباتی انجام می دهند که می تواند سایت شما را به صفحه اول گوگل یا شاید یک گوگل برساند. لینک کنید اما به زودی موقعیت خود را از دست خواهید داد. و اگر قبل از خرید این نوع بک لینک در صفحه دو بودید، ممکن است در صفحه 8-9 گوگل قرار بگیرید. بهترین نوع لینک بیلدینگ، لینک بیلدینگ دستی و طبیعی است که ممکن است برای رسیدن به آن زمان کمی طول بکشد، اما هزاران بار موثرتر از ارجاع اعتباری و رباتیک است. همچنین انجام این تعداد مراجعه در دو سه روز اصلا درست نیست.

خرید بازخورد دائمی و معتبر از سئو طلوع

سئو طلوع یکی از بهترین سایت هایی است که خدمات فروش بک لینک ثابت و قابل اعتمادی را ارائه می دهد که به صورت کاملا دستی و طبیعی توسط تیم لینک بیلدینگ این سایت انجام می شود. تمامی لینک های ایجاد شده توسط تیم سئو طلوع به طور دائم و کاملا از جریمه گوگل در امان هستند. پس از تکمیل لینک سازی، تمامی لینک های ایجاد شده به مشتری تحویل داده می شود. علاوه بر این، قیمت های ارائه شده توسط سایت ما بسیار مقرون به صرفه است. ما لینک های با بهترین کیفیت را برای مشتریان خود در بهترین سایت های موجود در سایت هایی ایجاد می کنیم که دارای اعتبار دامنه قوی و رتبه هرزنامه 1-3 هستند.

 

 

پست همه چیز درباره خرید لینک اولین بار در خدمات سئو پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید