چرا خرید ریفرال دائم بهتر از ریفرال اعتباری است؟


در این مقاله از سئو طلوع به بررسی بک لینک های دائمی و معتبر می پردازیم. بک لینک پیچیده ترین و حساس ترین قسمت سئوی سایت است که اگر در ساخت و یا سفارش آن اشتباه کوچکی رخ دهد باعث از دست دادن رتبه سایت می شود.

چرا از SEO Tolo بازخورد دائمی بخریم؟

بک لینک های دائمی بک لینک هایی هستند که نیازی به تمدید ندارند و هرگز حذف نمی شوند. در واقع بهترین نوع بک لینک مدل دائمی است. با خرید لینک بازخورد دائمی، دیگر نیازی نیست نگران تمدید یا حذف آن باشید. اگر بک لینک های ایجاد شده برای یک سایت پس از مدتی حذف شوند، رتبه سایت به شدت کاهش می یابد. با سفارش بازخورد دائمی فقط یک بار هزینه آن را پرداخت می کنید و نیازی به تمدید آن ندارید.

ما در سئو تولو بهترین نوع لینک بیلدینگ را برای مشتریان خود به صورت ثابت انجام می دهیم و پس از تکمیل لینک بیلدینگ، تمامی لینک های ایجاد شده را به مشتری تحویل می دهیم. سئو طلوع به عنوان بهترین و باکیفیت ترین بک لینک دائمی توانسته است مشتریان راضی زیادی را در این زمینه به دست آورد.

لینک های ساخته شده توسط Seo Tolo در وب سایت های بسیار قوی با اعتبار دامنه بسیار بالا و امتیاز اسپم بسیار پایین به صورت دستی و بدون استفاده از هیچ روباتی انجام می شود. و هیچ نگرانی در مورد رتبه سایت یا پنالتی وجود ندارد.

از مزایای خرید بک لینک از تولو سئو می توان به موارد زیر اشاره کرد: بهبود رتبه وب سایت، افزایش اعتبار دامنه، افزایش ترافیک وب سایت، ایندکس کردن صفحات وب سایت فهرست نشده و موارد مثبت دیگر. هزینه ساخت لینک سئو Tolo بسیار کم و مقرون به صرفه است. شما می توانید با سفارش یک یا دو لینک از SEO Tolo (بسته به سختی سایت خود) رتبه خود را در چندین صفحه بهبود بخشید.

لینک بیلدینگ توسط تیم لینک بیلدینگ Tolo SEO بر روی آدرس های IP مختلف و وب سایت های برتر به صورت دستی انجام شده و پس از تکمیل در فایل اکسل به مشتری تحویل داده می شود.

چرا بک لینک های سئو در حال رشد هستند؟

  • ساخت لینک در سایت های بسیار قوی
  • پیوند به سایت های اسپم 1 تا 3
  • پیوندی در وسط یک متن طولانی مانند گزارش
  • صفحه تازه ایجاد شده فقط یک پیوند به وب سایت شما خواهد داشت. (بدون مزرعه پیوند)
  • اتصال کاملا دستی بدون استفاده از ربات
  • تضمین بدون جریمه گوگل
  • هزینه لینک سازی مقرون به صرفه
  • تحویل کامل لینک های ایجاد شده به مشتری
  • و موارد دیگر

چرا خرید بازخورد اعتباری اشتباه است؟

پیوند بازخورد معتبر پیوندی است که همیشه باید تمدید شود وگرنه حذف خواهد شد. فرض کنید از وب سایتی که مثلاً 2000 صفحه ایندکس شده دارد، بک لینک اعتباری سفارش می دهید. با این کار در کمتر از یک هفته از آن 2000 صفحه ایندکس شده به سایت خود بک لینک می گیرید که کاملا روشی است. این یک خطای لینک سازی است.

همانطور که می دانید گوگل با خرید بک لینک مخالف است، اما نه بک لینک هایی که به صورت طبیعی و اصولی ساخته شوند. ساخت بک لینک های عظیم در مدت زمان بسیار کوتاه بسیار واضح است که صاحب وب سایت بک لینک خریداری کرده است.

همچنین اگر بک لینک های اعتباری خود را تمدید نکنید، تمامی لینک هایی که ایجاد کرده اید حذف می شود و باعث افت رتبه وب سایت شما می شود. از دیگر معایب خرید ارجاع اعتباری می توان به ایجاد لینک در مزرعه لینک اشاره کرد. با خرید بک لینک اعتباری از یک وب سایت، لینک شما به همراه سایر لینک هایی که به سایت های دیگر ساخته شده است ایجاد می شود. این بدان معناست که هیچ بک لینکی به سایت شما در این صفحه وجود ندارد. دریافت لینک از مزرعه پیوند کمکی نمی کند.

همچنین، اگر پیوند در وسط یک متن طولانی باشد، کیفیت بسیار بالاتری نسبت به لینکی دارد که فقط کلمه کلیدی را در خود دارد. با سفارش بک لینک اعتباری، نمی توانید از متن در کنار لینک خود استفاده کنید، بلکه فقط باید کلمه کلیدی خود را لینک کنید، که هنوز روش اصلی ایجاد لینک نیست.

اهمیت مراجع

بدون شک می توان گفت که بک لینک ها مهمترین بخش سئو هستند و بدون بک لینک خوب نمی توانید رتبه خوبی کسب کنید. تمامی سایت هایی که رتبه 1-3 را در صفحه 1 گوگل دارند دارای بک لینک های با کیفیتی هستند که در مدت زمان طولانی ساخته شده اند.

بسیاری از وب سایت ها محتوای طولانی، چند عکس و ویدیو را در صفحات فرود خود قرار می دهند تا رتبه خوبی کسب کنند، اما مهمترین چیز این است که اینها بک لینک هستند. بسیاری از سایت ها هستند که با کلمات بسیار سخت تنها با 300 کلمه محتوا در صفحه فرود خود، بدون استفاده از هیچ متن یا ویدیویی، توانسته اند با استفاده از بک لینک، لینک صفحه اول گوگل باشند.

اگر وب سایت شما کمی رقابتی است، بدون بک لینک خوب نمی توانید رتبه خوبی کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید