چگونه سایت خود را محبوب تر کنیم؟ (3 روش رایگان و مهم) – آکادمی سبز


پس از راه اندازی سایت خود، باید فکر کنید افزایش بازدید سایت خودتان باشید بسیاری از دوستان از من می پرسند که چگونه بازدیدکنندگان بیشتری را به سایت خود جذب کنیم. البته با توجه به اینکه افراد زیادی به دنبال بازدید از سایت خود هستند، در این مقاله شما را با سه روش بسیار مهم و کاملا رایگان آشنا می کنیم که با استفاده از آنها می توانید تعداد بازدید از سایت خود را افزایش دهید.

اگر هدف شما کسب درآمد اینترنتی و می خواهید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید، پس از راه اندازی سایت خود باید به فکر افزایش بازدید وب سایت خود باشید. اگر نتوانید تعداد بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید، مطمئناً نمی توانید مخاطبان و کاربران هدف خود را وادار کنید که شما را پیدا کنند و جذب سایت شما شوند.

بسیاری از مردم فکر می کنند که برای اینکه سایت خود را به یک سایت محبوب تبدیل کنند، باید از هزینه های کلان مانند تبلیغات گوگل و تبلیغات در سایت های دیگران استفاده کنند. البته استفاده از تبلیغات یکی از راه های افزایش بازدید سایت است، اما هدف من در این مقاله این است که روش های کلیدی و ابتدایی را به شما آموزش دهم تا بتوانید با استفاده از آن ها ترافیک سایت خود را افزایش دهید و یک سایت محبوب با مخاطبان زیاد ایجاد کنید. شما دارید.

تمام روش هایی که در زیر به شما آموزش خواهم داد، روش هایی هستند که خودم از آن استفاده کرده ام و توانسته ام به چندین هزار نفر در روز برسم. پیروی از اصولی که در زیر به شما آموزش می دهیم به این معنی است که می توانید سایت خود را به صورت رایگان به یک سایت محبوب تبدیل کنید. البته از شما می خواهم که تمامی روش های ذکر شده در این مقاله را بسیار جدی بگیرید و چهره ای ثابت و همیشگی را در سایت خود حفظ کنید. در پست بعدی با من همراه باشید تا به شما بگویم چگونه می توانید سایت خود را به یک سایت محبوب تبدیل کنید.

چگونه سایت خود را محبوب کنیم؟

برای تبدیل سایت خود به یک سایت محبوب، باید شروع به تولید محتوای حرفه ای برای سایت خود کنید. برای داشتن یک سایت پرطرفدار و افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت، مهمترین عامل تولید محتوای جامع و هدفمند است.
البته در زیر به شما همه موضوع تولید محتوا را آموزش می دهیم و به شما می گوییم که چگونه می توانید با استفاده از تولید محتوا کاملا رایگان سایت خود را به یک سایت محبوب تبدیل کنید.

البته به این نکته توجه کنید بعد از اینکه کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کردید باید برای جذب مخاطب و کاربران هدف خود تلاش کنید هدف اصلی شما باید این باشد که با مخاطبان و کاربرانی که به محصولات و خدمات شما نیاز دارند چه کنید. یافتن و استفاده از محصولات و خدمات شما

در کسب و کار اینترنتی، داشتن یک سایت پربازدید معیاری برای موفقیت شما نیست. و یکی از رازهایی که باعث موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی و دستیابی به درآمد بالا می شود این است که فقط باید هدف خود را جذب مخاطبان و کاربران هدف خود کنید.

البته با توجه به روش هایی که به شما آموزش خواهم داد نه تنها می توانید مخاطبان و کاربران هدف خود را جذب کنید، بلکه سایت خود را به یک سایت محبوب تبدیل کنید.

در زیر شما را با این سه روش آشنا می کنیم و به شما آموزش می دهیم که چگونه مخاطب هدف خود را جذب کنید و سایت خود را به صورت رایگان به یک سایت محبوب تبدیل کنید. پس با ما همراه باشید

3 راه برای محبوبیت بیشتر سایت

با توجه به اینکه بسیاری از دوستان تمایل دارند بازدید سایت خود را افزایش دهند و می خواهند سایت خود را به یک سایت محبوب تبدیل کنند، ما به شما آموزش می دهیم که چگونه سایت خود را کاملا رایگان تبدیل به یک سایت محبوب کنید و آن را به گونه ای تبدیل کنید که مخاطبان و کاربران بتوانند شما را بسیار پیدا کنند. به آسانی.

1- سئو و بهینه سازی سایت

اولین راه برای محبوب کردن سایت شما این است که باید آن را بهینه کنید. سئو یا بهینه سازی در سایت روشی کاملا رایگان برای نشان دادن سایت شما در اولین نتایج گوگل زمانی است که مخاطبان و کاربران شما عبارات یا کلماتی را در گوگل جستجو می کنند. وقتی سایت خود را در اولین نتایج گوگل نشان می دهید به آن سئو و بهینه سازی سایت می گویند.

برای اینکه بتوانید سایت خود را بهینه کنید باید تمام مراحل سئو و بهینه سازی سایت را یاد بگیرید تا خودتان بتوانید سایت خود را بهینه کنید.

اگر بخواهم به شما بگویم سئو دقیقا چیست؟ وقتی سایت خود را بهینه می کنید، آن را در اولین نتایج گوگل نشان می دهد. به عنوان مثال، وقتی سایت خود را روی کلمه “آموزش بازاریابی اینترنتی«من بهینه‌سازی می‌کنم که وقتی کسی برای آموزش بازاریابی اینترنتی در گوگل جستجو می‌کند، سایت من در اولین نتایج گوگل قرار می‌گیرد. البته برای اینکه سایت خود را به اولین نتایج گوگل برای کلمات کلیدی مورد نظر خود برسانید، باید تمامی مراحل سئو را به طور کامل دنبال کنید.

سئو به سه مرحله انتخاب کلمه کلیدی، بهینه سازی در سایت و بهینه سازی خارج از سایت تقسیم می شود.

در مرحله اول باید بهترین کلمات کلیدی را برای سایت خود انتخاب کنید.کلمات کلیدی عباراتی هستند که مخاطبان و کاربران شما در گوگل جستجو می کنند. برای انتخاب کلمات کلیدی، می توانید از ابزارهای گوگل مانند keywordplanner و keywordtool.io استفاده کنید. شما باید به دقت بررسی کنید که مخاطبان و کاربران شما در منطقه ای که سایت خود را راه اندازی می کنید چه کلماتی را در گوگل جستجو می کنند. و بهترین کلمات را انتخاب کنید.

مرحله دوم در سئو سئو داخلی نام دارد. منظور از سئو داخلی مجموعه ای از کارهایی است که باید در سایت خود انجام دهید تا سایت خود را برای گوگل و سایر موتورهای جستجو بهینه کنید. سئو داخلی را سئو داخلی می نامند. مانند ایجاد محتوای سئو، استفاده از هاست با کیفیت، بهینه سازی تصاویر و عکس ها، بهینه سازی سرعت سایت، بهینه سازی فرمت سایت و … که بتوانید سایت خود را به اولین نتایج گوگل برسانید، باید تمامی فاکتورهای سئو داخلی را رعایت کنید. .

مرحله سوم در سئو بهینه سازی خارج از سایت است. مجموعه کارهایی که باید در خارج از سایت خود انجام دهید تا سایت شما در اولین نتایج گوگل دیده شود، سئوی خارج از سایت نامیده می شود. پسندیدن ایجاد بک لینک درباره وب سایت و فعالیت رسانه های اجتماعی شما.

موضوع بهینه سازی سایت را بسیار جدی بگیرید و سعی کنید در زمینه سئو متخصص و حرفه ای شوید. راه ها و روش های زیادی برای یادگیری سئو و بهینه سازی وب سایت وجود دارد، می توانید از منابع رایگان مانند مقالات در اینترنت، ویدیوهای یوتیوب و دوربین ها استفاده کنید.

البته اگر می خواهید در سایت آکادمی سبز با سئو و بهینه سازی سایت آشنا شوید، پیشنهاد می کنم به داخل سایت مراجعه کنید دوره آموزشی سئو شرکت کاملا رایگان است. ما با شرکت در دوره رایگان سئو آکادمی سبز، تمامی مباحث سئو را به صورت کامل و جامع به شما آموزش می دهیم تا بتوانید سایت خود را به صورت حرفه ای بهینه سازی کنید.

2- ایجاد محتوای با کیفیت و جامع برای وب سایت شما

دومین راه رایگان برای تبدیل سایت به یک سایت محبوب، تولید محتوا است. پس از راه اندازی سایت خود، باید شروع به تولید محتوای با کیفیت برای سایت خود کنید. اهمیت تولید محتوا مانند مقالات سایت شماست. برای اینکه بتوانید محتوای باکیفیتی بسازید و در سایت خود قرار دهید، پیشنهاد می کنم نکات زیر را رعایت کنید.

1. قبل از شروع به تولید محتوا، به دقت بررسی کنید و ببینید که مخاطبان و کاربران شما در حوزه ای که می خواهید شروع به کار کنید به چه چیزی نیاز دارند. شما باید شروع به تولید محتوا برای سایت خود با توجه به نیاز آنها کنید. به این نکته توجه کنید، باید محتوایی ایجاد کنید که نیاز کاربران شما را هنگام مطالعه برآورده کند. پس حتما قبل از تولید محتوا نیازهای مخاطبان و کاربران را بررسی کنید.

2. کلمات کلیدی مناسب را برای محتوایی که ایجاد می کنید انتخاب کنید. به این نکته توجه کنید که باید برای هر کلمه کلیدی در سایت خود محتوا ایجاد کنید.

3. قبل از شروع تولید محتوا، حتما محتوای رقبای خود را بررسی کنید و سعی کنید محتوای خود را کاملتر و جامع تر از رقبای خود کنید. برای اینکه بتوانید سایت خود را در اولین نتایج گوگل بالا ببرید، باید محتوای شما کاملتر باشد. توصیه می کنم برای هر کلمه کلیدی کلمه کلیدی مورد نظر خود را در گوگل جستجو کنید و قبل از تولید محتوا، سایت همه رقبای خود را بررسی کنید.

4. رعایت تمامی فاکتورهای یک محتوای سئو را فراموش نکنید. تمام اصول سئو محتوایی باید در محتوای شما رعایت شود، در غیر این صورت رتبه بندی برای کلمات کلیدی مورد نظر برای شما دشوار خواهد بود.

5. سعی کنید در محتوایی که ایجاد می کنید از کلمات کلیدی هم خانواده به عنوان کلیدواژه اصلی خود استفاده کنید. این باعث افزایش بازدید سایت شما می شود. به عنوان مثال، اگر مقاله ای در مورد بازاریابی اینترنتی بنویسم، از کلمات مشابهی مانند “بازاریابی اینترنتی چیست”، “چگونه بازاریابی اینترنتی انجام دهیم”، “محصولات بازاریابی اینترنتی” و … استفاده می کنم.

6. استفاده از تصاویر و ویدئوها را در محتوای خود فراموش نکنید. این باعث می شود که مخاطبان و کاربران شما مدت بیشتری در سایت شما بمانند و نرخ پرش سایت شما کاهش یابد.

7. از تگ های h2 و h3 به درستی استفاده کنید. در این پروژه ها از کلیدواژه اصلی خود و کلمات کلیدی خانواده خود استفاده کنید.

8. سعی کنید در مطالب خود لینک های داخلی به مقالات مرتبط سایت خود بدهید. ارائه لینک های داخلی در محتوایی که ایجاد می کنید یکی از مهم ترین عوامل سئو و بهینه سازی در سایت است.

9. سعی کنید در محتوای خود به منابع معتبر لینک دهید. لینک دادن به منابع معتبر باعث افزایش اعتبار سایت شما می شود.
البته اگر می خواهید در مورد تولید محتوا بیشتر بدانید، پیشنهاد می کنم این مقاله را در زیر مطالعه کنید.

من مقاله را پیشنهاد می کنم آموزش تولید محتوا ادامه مطلب

3- به روز رسانی مطالب قدیمی در سایت خود

یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در افزایش بازدید سایت، به روز رسانی محتوای قدیمی سایت است. به یاد داشته باشید که مقالات قدیمی سایت خود را هر از چند گاهی به روز کنید. زمانی که محتوای سایت خود را به روز نمی کنید، باعث می شود به مرور زمان جایگاه خود را در کلمات کلیدی که برای آنها رتبه بندی کرده اید از دست بدهید و رتبه سایت شما کاهش یابد. به همین دلیل است که توصیه می کنم سعی کنید هر چند ماه یکبار مقالات قدیمی سایت خود را به روز کنید و تصاویر یا چند پاراگراف را به مقالات خود اضافه کنید. این کار باعث افزایش ترافیک سایت شما می شود و موقعیت بهتری در گوگل به شما می دهد.

نتیجه

اگر می خواهید یک سایت پربازدید داشته باشید، پیشنهاد می کنم سه روشی که در بالا به شما گفتیم را دنبال کنید. البته با رعایت این نکات سایت شما در کمترین زمان در اولین نتایج گوگل ظاهر می شود. برای دیده شدن در اولین نتایج گوگل، بهتر است بیشتر روی تولید محتوا و بک لینک سازی تمرکز کنید. برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب سایت شما، وب سایت شما باید اولین نتیجه گوگل برای کلمات کلیدی مورد جستجو باشد. شما تنها با ایجاد محتوا در نتایج گوگل دیده نمی شوید. علاوه بر این که محتوای شما باید کیفیت بالایی داشته باشد، باید بک لینک های حرفه ای برای سایت خود ایجاد کنید. امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید و منتظر نظرات ارزشمند شما هستم.

دیدگاهتان را بنویسید