چگونه مشاوره سئو سایت را پیدا کنیم؟


حتی اگر شما یا مدیر بازاریابی شما متخصص باشید سئو با این حال، هیچ تضمینی وجود ندارد که زمان کافی برای اجرای استراتژی های سئو برای کسب و کار خود داشته باشید. سئو یک کانال بازاریابی مهم است، اما وظایف دیگر در اولویت هستند. اگر برای معامله با مشتریان، تامین کنندگان و سهامداران عجله دارید، کار را به a برون سپاری کنید مشاوره سئو سایت و پرداخت هزینه سئو سایت حرکت هوشمندانه.

روش هایی برای یافتن نکات سئوی سایت

برخی از رایج ترین راه ها برای یافتن مشاوره سئو به شرح زیر است:

  • از شبکه خود بپرسید گفتگو با افرادی که می شناسید و به آنها اعتماد دارید یکی از بهترین راه ها برای یافتن مشاور سئو است. اگر یک صاحب کسب و کار یا یکی از مدیران یک مشاور عالی سئو را بشناسد، معمولاً از توصیه کردن آنها خوشحال می شوند. به عنوان یک امتیاز اضافی، می دانید که آنها می توانند ارائه دهند.

  • جستجوی گوگل را اجرا کنید. جای تعجب نیست که گوگل یک منبع عالی برای یافتن مشاوران سئو است. جستجوی سریع “مشاوره سئو” بیش از 45 میلیون نتیجه را به دست خواهد آورد. اگر یک مشاور در گوگل رتبه خوبی داشته باشد، به احتمال زیاد می داند که چه کاری انجام می دهد. با این حال، این نباید تنها عاملی باشد که در تصمیم خود استفاده می کنید. فقط به این دلیل که آنها در گوگل رتبه بالایی دارند به این معنی نیست که می توانند همین کار را برای تجارت شما انجام دهند.
  • از دایرکتوری های آنلاین استفاده کنید. چندین دایرکتوری آنلاین وجود دارد که نظرات کارشناسان سئو را جمع آوری می کند. کلاچ، UpCity و G2 مکان های عالی برای شروع هستند. باز هم، این بررسی ها را با یک دانه نمک در نظر بگیرید. فقط به این دلیل که یک مشاور در صدر رتبه بندی قرار دارد به این معنی نیست که آنها برای شما بهترین هستند. مانند گوگل، آنها راه بسیار خوبی برای به دست آوردن لیست کوتاهی از نامزدهای مناسب به جای شناسایی یک فرد هستند.
  • به وبلاگ های سئو نگاه کنید. وبلاگ های محبوب سئو مانند Search Engine Land، Search Engine Journal و The Moz Blog می توانند منابع خوبی برای مشاوران بالقوه سئو باشند. آنها فقط نظرات خبرنگاران را نمی پذیرند. متخصصان سئو معمولاً نکات و نظرات خود را در این سایت ها می نویسند.
  • ارسال به هیئت های شغلی تابلوهای شغلی مانند Upwork، AngelList و Dynamite Jobs مکان های عالی برای ارسال تبلیغات هستند. زیبایی این روش این است که مشاوران سئو به شما مراجعه می کنند، یعنی تنها کاری که باید انجام دهید مصاحبه با آنهاست. همچنین، بسیاری از این تابلوهای شغلی، متقاضیان را قبل از درخواست بررسی می کنند.

ویژگی های یک مشاور سئو خوب

چندین ویژگی وجود دارد که مشاوران عالی سئو را از بقیه متمایز می کند. توصیه می کنم هنگام مصاحبه با نامزدهای احتمالی به ویژگی های زیر توجه کنید:

  • چندین سال تجربه

شما یک مبتدی سئو را به عنوان مشاور خود نمی خواهید. هر چه یک مشاور سئو مدت بیشتری در این صنعت کار کرده باشد، بهتر است. آنها در سایت های بیشتری کار کرده اند، درک بهتری از آنچه کار می کند و مطالعات موردی بیشتری برای حمایت از موفقیت خود خواهند داشت.

  • نتایج اثبات شده

هر مشاور سئو که ارزشش را داشته باشد مجموعه ای از مطالعات موردی برای پشتیبان گیری از کار خود خواهد داشت. آنها باید بتوانند دقیقاً نشان دهند که برای بهبود رتبه مشتری قبلی و تأثیری که داشته اند چه کاری انجام داده اند. آنها همچنین باید از ارتباط شما با مشتریان گذشته خوشحال شوند.

  • چشم انداز بلند مدت

شما یک مشاور سئو می خواهید که برای مدت طولانی در تجارت باشد، نه کسی که بعد از چند ماه شما را برای یک مشتری جدید ترک کند. بنابراین مشاوری را انتخاب کنید که مزایای بلندمدت سئو برای کسب و کار شما را توضیح دهد و نقشه راهی برای دستیابی به آنها داشته باشد. همچنین در انتخاب مشاوره سئو سایت باید به هزینه سئو نیز توجه داشته باشید. این یک سرمایه گذاری مهم است و شما باید با توجه به نیاز خود بهترین بسته را انتخاب کنید.

یکی از مهمترین بخش های بهینه سازی وب سایت، نظارت مداوم بر عملکرد است. آنچه یک آژانس مشاوره سئو خوب ارائه می دهد مدیریت صفحات، لینک ها، محتوا، تجربه کاربری و غیره است. این به معنای چیزی بیش از طراحی مجدد وب سایت شماست. خدمات مشاوره سئو شامل ممیزی مداوم وب سایت، نظارت بر تجزیه و تحلیل، اجرای سئو خارج از سایت و در محل و بسیاری موارد دیگر است. برای دستیابی به بهترین نتایج، مهم است که یک آژانس طراحی سئو با کیفیت بالا پیدا کنید. بهتر است سعی کنید شرکتی را انتخاب کنید که مناسب وب سایت شما باشد و اهداف وب سایت شما را درک کند.

سئو تنها بخشی از یک استراتژی بازاریابی کلی است و یک مشاور سئو خوب از آن قدردانی خواهد کرد. به این ترتیب، آنها باید به شما کمک کنند تا استراتژی سئوی خود را در سایر ابتکارات بازاریابی ادغام کنید و مایل به همکاری با سایر اعضای تیم و بخش های درون شرکت خود برای بهبود اهداف بازاریابی گسترده تر خود باشید.

تیم ایران سایت در تهران و ایران به عنوان آژانس طراحی سئو خدمات کامل، خدمات کاملی را ارائه می دهد. می توانید به سایت مجموعه ایران سایت به نشانی iransite.ir مراجعه کرده و پس از دریافت مشاوره رایگان، بهترین پکیج را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. از آنجایی که جستجو یکی از محبوب‌ترین راه‌ها برای دریافت اطلاعات آنلاین است. رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو می تواند منجر به جذب کاربران بیشتر وب سایت شود. اگر می خواهید تغییر بزرگی در کسب و کار خود ایجاد کنید؛ بهتر است علم سئو و مزایای آن را نادیده نگیرید. رقبای شما به طور قابل توجهی در این زمینه پیشرفت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید