گزارش تصویری عربستان سعودی در سال 2070 با هوش مصنوعی


هوش مصنوعی برای ایجاد تصاویر و مفاهیم قطعا داغ ترین موضوع در سال 2023 بود و روند ایجاد تصاویر تا به امروز ادامه دارد. هوش مصنوعی تصاویری از کشورها، ابرقهرمانان، زنان، مردان و حتی مکان‌های مختلف در آینده ارائه می‌کند.

به گزارش خبرآنلاین، AI Image Generator یکی از قابلیت های جدید هوش مصنوعی است که امکان طراحی و تولید محتوای گرافیکی را فراهم می کند. تصاویر گرافیکی مورد نظر شما توسط هوش مصنوعی در عرض چند ثانیه ایجاد می شوند.

برای تولید تصاویر کافیست دستور متن مورد نظر را وارد کنید تا این ابزارها در سریع ترین زمان ممکن نزدیک ترین تصویر را به محتوای شما تولید کنند. هر ماه سایت ها و اپلیکیشن های جدیدی با عنوان سازنده تصویر با هوش مصنوعی منتشر می شود. اخیراً از یکی از این ابزارها خواسته شد تا عربستان سعودی را در سال 2070 به تصویر بکشد.

لازم به ذکر است هوش مصنوعی علاوه بر ایجاد تصاویر، امکان ویرایش تصاویر را نیز فراهم می کند. از جمله این ابزارهای هوش مصنوعی می توان به Adobe Firefly و DreamStudio اشاره کرد. ابزار DALL-E 2 بهترین و پیشرفته ترین ابزار هوش مصنوعی برای تبدیل متن به تصویر است. در حال حاضر امکان استفاده از این ابزار بدون پرداخت هزینه وجود ندارد.

به این پست امتیاز دهید

بازدید: 12 بازدید
دسته: متفرقه
تاریخ: 15 می 2024
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید