5 افزونه پرسش و پاسخ وردپرس (با بیشترین نصب فعال) چیست؟!


ایجاد یک سیستم پرسش و پاسخ و انجمن نیاز به صبر دارد و گاهی نیاز به دانش فنی دارد. اما افرادی که مبتدی هستند فکر می کنند برای راه اندازی سامانه پرسش و پاسخ باید دانش کد نویسی داشته باشند اما بدون نیاز به دانش کدنویسی می توان این سیستم را در سایت راه اندازی کرد.

در این مقاله شما را با 5 افزونه پرسش و پاسخ وردپرس با فعال ترین نصب ها آشنا می کنیم. البته تمامی این افزونه های رایگان پرسش و پاسخ در سایت وردپرس قرار دارند و می توانید به راحتی آنها را از مخزن وردپرس دانلود کنید. برای مطالعه بیشتر با مدیر ابزار همراه باشید.

مانند افزونه پرسش و پاسخ افزونه بلیط پشتیبانی وردپرس این یکی از مهم ترین و مفیدترین افزونه های سایت وردپرسی است که هر سایتی باید داشته باشد.

گاهی اوقات نیاز به تعامل کاربران در سایت و بیان نظرات و بحث های خود و یا شرکت در انجمن ها وجود دارد.

هدف از نصب افزونه پرسش و پاسخ وردپرس ایجاد تالار گفتگو و گفتگوی کاربری نصب شده در وردپرس است تا کاربران بتوانند به راحتی نظرات، پرسش ها و پاسخ های خود را بنویسند و دریافت کنند. همچنین مدیران سایت می توانند بنا به سلیقه خود از افزونه ها استفاده کنند.

برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید

6 افزونه برتر بلیط وردپرس برای ارسال بلیط های پشتیبانی

اولین افزونه پرسش و پاسخ وردپرس bbPress در بین کاربران وردپرس بسیار محبوب است و به طور کامل توسط Automattic یکپارچه و استاندارد شده است.

این افزونه ساده و در عین حال قدرتمند و آسان برای استفاده است و آن را به یکی از بهترین افزونه ها در جامعه وردپرس تبدیل می کند. این افزونه به شما اجازه می دهد تا انجمن را در داشبورد وردپرس خود مدیریت کنید.

ویژگی های bbPress

  • راه اندازی ساده شما را قدم به قدم در میان گزینه های خود راهنمایی می کند
  • پشتیبانی از انجمن های چند حزبی
  • به طور کامل با یک حساب مرکزی ادغام می شود
  • قدم گذاشتن، استفاده و تعدیل آسان
  • به کاربران ثبت نام شده امکان ویرایش، پرچم گذاری هرزنامه، ایجاد چسبناک و حذف پست ها را می دهد

دیدگاهتان را بنویسید