Google Discover چیست؟ – بازاریابی محتوا


برای راه اندازی این فضا قاعده خاصی وجود ندارد و نمی توان با اطمینان گفت که این فضا پس از طی مراحلی برای شما قابل نصب و اجرا خواهد بود. گوگل اعلام کرد که الگوریتم انتخاب مقالات برای این فضا علاوه بر کیفیت بالای خود محتوا به علایق کاربران نیز بستگی دارد، بنابراین کاربران باید به دنبال موضوعات جالب برای محتوای وب سایت خود باشند تا توجه مخاطبان خود را جلب کنند و انتخاب کنند. موضوعاتی که دارای کلمات کلیدی مرتبط هستند.

هرگز فکر نکنید که از عهده این کار بر نمی آیید زیرا گوگل نتایجی را که در صفحه اول گوگل است پیدا می کند و اگر آن محتوا از کیفیت و جذابیت خوبی برخوردار باشد و محتوای مفیدی داشته باشد، قطعا آن را انتخاب می کند. و این حتی با در نظر گرفتن رتبه بندی گوگل شما نیست.

بنابراین بهتر است در این زمینه به خوبی تحقیق و بررسی کنید و سعی کنید محتوایی متناسب با سبک این فضا پیدا کنید. قطعاً موضوعات زیادی وجود دارد که هیچ کس درباره آنها توضیح نداده و مقاله ای در مورد آنها ننوشته است، بنابراین استفاده از چنین کلمات کلیدی جدید و کاربردی می تواند فرصتی عالی برای انتخاب شدن توسط Google Discover باشد.

بهتر است سایت خود را به مکانی تبدیل کنید که مرجع مناسبی برای چنین مقالات تخصصی باشد تا بتواند هر گونه نیاز مخاطب شما را در زمینه های مختلف برآورده کند و محتوای جامعی را در آنجا بدست آورد.

از طرفی با کمک به اشتراک گذاری محتوا می توانید مقالاتی جامع و تخصصی ایجاد کنید و کاربران تصمیم بگیرند در این موضوعات پست بگذارند و به طور کلی ذهن مخاطب را درگیر کنند.

این صفحه را نیز بخوانید: خدمات سئو

دیدگاهتان را بنویسید